Styl a móda

Kabelky Puma mají energii

Máš ráda sportovní módu, ale přitom chceš být stále stylová? Potřebuješ kabelku, která se hodí do města, na párty a klidně i do školy? Jednoduše řečeno chceš být cool? Pořiď si kabelky  Puma! Tento článek tě seznámí nejen s historií firmy, ale také ti poradí, kde nakoupit ty nejlepší kabelky Puma. Tato značka patří ve světě sportovní módy mezi absolutně nejznámější, a proto se můžeš spolehnout na to, že i její produkty splňují svou kvalitou a provedením ty nejpřísnější kritéria pro výběr kabelky, co stíhá tvé tempo.

I sportovní značka umí vyrobit elegantní kabelku, se kterou můžeš vyrazit do společnosti.

Historie firmy

Holky, dovolte mi, abych vám nejdřív tuhle skvělou značku představila. Má celkem zajímavou historii, a tak příště až se budete s kámoškama rozplývat u nové kolekce, můžeš se ukázat, co všechno o Pumě víš. Trocha historie přece nikomu neuškodí.

Světoznámou sportovní značku Puma založil v roce 1948 Rudolf Dassler. Narodil se v německém Herzogenaurachu. Otec byl vyučený obuvník a maminka provozovala prádelnu. Rudi, jak mu doma říkali, se vyučil po vzoru svého otce obuvníkem a nastoupil také do stejné továrny a však během první světové války byl odveden na frontu.

O dva roky později se manželům Dasslerovým narodil druhý syn Adolf. Miloval sport a však na přání rodičů se vyučil pekařem. Povídá se, že ho otec  tehdy upozornil, ať se obuvnickému řemeslu vyhne. Jenže on měl jako každý mladý člověk svou hlavu a roku 1920 si v bývalé prádelně své matky založil malou obuvnickou dílničku. Miloval atletiku a jeho velkým snem bylo vyrábět běžecké boty, bohužel takovou výrobu si dovolit nemohl a tak začínal s obyčejnými bačkorami, které šly na odbyt výborně.

Po čtyřech letech se k němu přidal i starší bratr Rudi a společná firma Gebrüder Dassler Schuhfabrik- tedy továrna na obuv bratrů Dasslerů jen kvetla. Vyráběli 100 páru bot denně a stísněné prostory prádelny jim přestaly stačit.

Na Adiho přání se začali specializovat na sportovní obuv, kterou poprvé předvedli na Olympiádě 1928 v Amsterdamu. Ale ten opravdový boom zažili o 8 let později v Berlíně. Americký sprinter Jesse Owens vyhrál v jejich teniskách 4 zlaté medaile. Obchod jen kvetl a bratrům se opravdu dařilo, ale idylka netrvala věčně.

Možná se budete divit, ale bratry rozdělila 2.světová válka a sympatie k nacizmu. Traduje se několik historek, kdy jeden z bratrů řekl něco, co ten druhý špatně pochopil, ale do dnešního dne nikdo nezná ten pravý důvod jejich sporu. A jak už to bývá, oba byli natolik hrdí, že se nikdy neudobřili a ihned po skončení války své podnikání rozdělili. Adi Dassler založil Adidas a Rudi Pumu.

No a tady začíná úspěšná cesta sportovně lifestylové značky Puma. Pojďme se tedy podívat blíže na kabelky Puma!

%CODE1%

Kabelky Puma

Jsou trendy, stylové, kvalitní a praktické. Ano, jedná se o kabelky Puma. Každá z kabelek má svůj jedinečný styl, je velmi pohodlná a také použitelná pro každou příležitost. Kabelky Puma jsou vyráběny především ve sportovním provedení, ale najdeš i spoustu kousků, které tě přímo okouzlí svou elegancí.

Asi nejznámější ti budou kožené kabelky Puma obdélníkové tvaru, říká se jim také retro kabelky. Vyrábí se v nejrůznějších barvách a typické jsou velkým logem Puma. To na sebe vždy zaručeně strhne pozornost! Kabelky Puma můžeš nosit klidně přes rameno či jen držet v ruce, záleží čistě na Tobě J Tyhle kabelky se hodí pro volný čas, do fitka, na procházku do města a díky svému tvaru skvěle padnou i na fůru učebnic do školy J

Velmi slušivé jsou také kabelky Puma elegantnějšího stylu, většinou do ruky. Upoutají tě nejen  barvami, ale také výborným zpracováním materiálu. Puma se totiž nebojí pro své kabelky využít sytých a výrazných barev, lesklých materiálů či umělé kůže.

Kolik zaplatím za kabelky Puma?

Tuhle otázku si položila snad každá z nás , jelikož je známo, že za značku se platí, a to především tehdy, je-li světově proslulá a opravdu kvalitní. Ale neboj se. Kabelky Puma můžeš sehnat za výborné ceny, pokud nejsi náročná, můžeš si koupit kabelky Puma z minulé kolekce, které tě vyjdou i o polovinu levněji jako ty z nové. Proto stačí mít oči na stopkách a sledovat nejrůznější akce a slevy, a to především na internetu, kde se kabelky Puma hojně prodávají.

Kde kabelky Puma koupím?

Velký výběr kabelek Puma najdeš především na internetu, ALE POZOR! Nenechej se napálit! Na netu totiž prodává mnoho pochybných prodejců fake kabelky Puma! Ty tak můžeš zaplatit velkou částku za obyčejnou napodobeninu. Proto ti zde přikládám několik rad, jak nakoupit originál kabelky Puma a ne levné padělky od podvodníků.

První rada – Osobní nákup kabelky Puma

Pokud nerada nakupuješ na internetu, vybírej si pouze autorizované prodejny značky Puma. Buď to originál obchod výhradně se značkou Puma, ale oblíbené jsou také prodejny A3 Sport, které najdeš téměř v každém větším nákupním centru či městě. Zde si můžeš být 100% jistá, že kupuješ originál.

Druhá rada – Internetový nákup od soukromého prodejce

Pokud kupuješ od soukromých prodejců, dávej si velký pozor. Především na Aukru.cz se objevuje nejvíc padělků. Zde je tedy dobré projít si hodnocení prodejce, kde uvidíš pozitivní i negativní reakce ostatních kupců. Pokud má prodejce převahu negativních komentářů, raději se mu vyhni. Můžeš si také vyžádat originál účtenku, to je také znamení dobrého nákupu. Všímej si i celkového provedení kabelky Puma a neboj se požádat prodejce, aby ti zaslal fotografii štítků a cedulek, i to je jedna z možností, jak originál poznat.

Třetí rada – Nákup přes eshop

Nákup v e-shopu je velmi rychlý a pohodlný ale také riskantní. Proto si vybírej jen ověřené e-shopy, které mají na stránkách kontakt, a také smluvní podmínky o nákupu, které by měli být výhodné především pro Tebe. Zajímej se hlavně o případné vrácení zboží a peněz.

Tak a nyní už jsi perfektně připravená pořídit si některou z kabelek Puma! Jako takovou třešničku na dortu přidávám několik odkazů na ty nejlepší české a zahraniční e-shopy kde, kabelky Puma najdeš.

http://www.kabelky-sperky-moda.cz
http://www.sportshop24.cz
http://www.zappos.com

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.