Styl a móda

Kabelky Nike

Značka Nike není jen tak obyčejná záležitost. Nike je kult. Proto mi dovol, abych tě s touto světoznámou jedničkou na trhu stručně seznámila. Také ti poradím, kde nakoupit ty nejlepší kabelky Nike. Už teď ti můžu garantovat, že díky takové kabelce budeš venku prakticky nepřehlédnutelná! Už jen to obrovské logo, které patří k jedněm z nejznámějších symbolů na světě, upoutá dost pozornosti.

Nejsou až tak drahé, ale parádu udělají pořádnou!

Historie firmy

Firma Nike byla založena roku 1972, avšak její historie sahá až do roku 1963. Točí se okolo dvojice Phil Knight a Bill Bowerman. Phil byl běžcem na střední vzdálenost a Bill jeho trenérem. Už v té době se zabývali výrobou sportovní obuvi.

Na trh přišli s myšlenkou výroby kvalitní běžecké obuvi. Svou firmu pojmenovali Nike (najkí). Inspirovali se řeckou bohyní vítězství. Typické je také logy „fajfky“ neboli Swoosh. Navrhla ho mladá designérka Carolyn Davidson. Návrh byl vytvořen v roce 1971 a znázorňuje okřídlení bohyně Nike. Zajímavostí je, že Bill původně s návrhem nesouhlasil.

Celou filozofii značky Nike doplňuje proslulý slogan „ Just do it“, v překladu „Prostě to udělej“. V dnešní době patří Nike mezi světové jedničky nejen ve výrobě bot, ale také oděvů a doplňků pro nejrůznější sportovní aktivity. Pojďme se tedy blíže zaměřit na kabelky Nike.

Kabelky Nike

Pro kabelky Nike má slabost mnoho dívek a žen z celého světa. Nediv se! Svým originálním vzhledem upoutají každou z nás. Můžeš si vybrat z celé řady stylů. Pro fotbalové fanynky doporučuji model kabelky NIKE – Heritage 76 Print Club s potiskem fotbalových míčů. V kolekci Heritage Print club najdeš kabelky Nike s originálními potisky, stačí si jen vybrat.

Slušivé jsou také klasické kožené kabelky Nike s logem, které se nosí většinou přes rameno. Poslední modely najdeš mimo jiné i ve fialové barvě, která je poslední dobou velmi in.

%CODE1%

Vlastní návrh kabelky Nike

Tak tohle je naprostá BOMBA! Pokud se ti 100% nezamlouvá žádná z kabelek Nike, navrhni si svou vlastní. Služba NikeiD ti to opravdu umožní. Stačí navštívit stránky http://nikeid.nike.com . Bohužel na výběr je jen z několika modelů, ale i přesto je to skvělá možnost. Můžeš si tak kabelky Nike přizpůsobit své představě. Tak neváhej a navrhni kabelky Nike pro sebe i své kámošky.

Kabelky Nike a ceny

Kabelky Nike koupíš v rozmezí 500 až 2000 korun. Záleží na tom, jaký model si vybereš. Také na jeho velikosti, z které kolekce pochází a podobně. Doporučuji sledovat výprodeje a nejrůznější slevy. Skvělou možností jsou také freeport outlety. Mezi nejznámější v České republice patří Freeport Hatě u Znojma. Najdeš zde skvělé kabelky Nike téměř za hubičku.

Fake versus originál

Kabelky Nike patří bohužel mezi hojně padělané výrobky. Proto doporučuji nakupovat v originálních prodejnách Nike, či autorizovaných obchodech jako je například A3 Sport.

Padělky jsou na první pohled těžko rozeznatelné. Možná tě dostanou bezkonkurenční cenou, ale je nutné uvědomit si jejich kvalitu. Takový fake kabelky Nike ti vydrží pár měsíců a poté se ti nejspíš rozpadne. Proto se prosím vyvaruj pochybných tržnic, které se lacinými padělky jen hemží.

Kde nakoupíš 100% originální kabelky Nike?

E-shop – www.queens.cz
Kamenná prodejna – www.praguestore.cz

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.