Styl a móda

Kabelky Guess tě oslní

Zvažuješ koupi módní značkové kabelky a stále nevíš, po čem šáhnout? Seznam se s kabelkami Guess. Nadčasové stylové kousky jsou vhodné pro dívku či ženu každého věku. Kabelky Guess jsou vyráběny v mnoha barvách a designech, tudíž si každá z nás přijde na své. Luxus za přijatelnou cenu, tak přesně těmito slovy by se kabelky Guess daly charakterizovat. Chceš se dozvědět víc? Tak si přečti následující řádky plné luxusu a skvělého designu.

Historie značky Guess

Módní značka Guess byla založena čtyřmi bratry Georgem, Armandem, Paulem a Mauricem Marcianem, kteří se narodili v malé obci v Maroku. V roce 1977 se společně přestěhovali do Kalifornie, kde o čtyři roky později založili společnost Guess. Jejich vůbec prvním výrobkem byly džíny, které se doslova ze dne na den staly módním hitem. V roce 1985 zaznamenala společnost úspěch se svou typickou černobílou reklamou, která jí vynesla hned několik prestižních ocenění. Dostala se tak více do podvědomí lidí a rozšířila svoji nabídku o další módní kousky, mezi které patřily i kabelky Guess s typickým logem v podobě písmene G.

%CODE1%

Luxus ze přijatelnou cenu

Kabelky Guess byly již od svého počátku ženami v Americe doslova zbožňovány. V posledních letech se těší velké popularitě také v Evropě. Kabelky Guess jsou vyráběny v mnoha designech, díky čemuž si je může dovolit žena či dívka každého věku. Jsou vhodné pro každého, kdo zatouží po luxusní značkové kabelce za přijatelnou cenu. A právě cena dělá z těchto kabelek jedničky na trhu. Propracované kousky od slavného návrháře Marciana si totiž může dovolit téměř každý.

Jak poznat fake?

Módní průmysl je stále častěji ohrožen levnými napodobeninami z asijských zemí. Ani kabelky Guess se tomuto jevu nevyhnuly, a proto je důležité mít se při jejich koupi na pozoru. Často se totiž stává, že i nekvalitní padělky jsou prodávány za stejnou cenu, jako nové značkové kabelky Guess. Na co si tedy dát při nákupu pozor? Přečti si následující rady.
Nové kabelky Guess se v prodejnách a autorizovaných e-shopech prodávají od 2 000 Kč a výše, v zahraničí pak od 50 dolarů. Narazíš-li na internetu na příliš nízkou cenu, měj se na pozoru. Chystáš-li se koupit kabelku na internetové aukci či přes nějaký bazar, vždy vyžaduj autentické fotky. Internetoví prodejci totiž často stahují fotky z oficiálních stránek a ty tak nemáš šanci zjistit skutečný stav kabelky. Fotografie všech aktuálních modelů kabelek Guess najdeš na oficiálních stránkách www.guess.com. Nabízí-li ti někdo kabelku z aktuální kolekce, můžeš si jednoduše ověřit, zda-li je to pravda. Vždy si pečlivě prohlédni, jak kabelka vypadá. Zaměř se na barvu, provedení, logo a vše porovnej s originálním obrázkem. Pokud budeš mít jakékoliv pochybnosti, kabelku si rozhodně nekupuj. Nezapomeň, že logo Guess je vyražené také na všech zipech. Podšívka kabelky je vždy vyrobena z pevnější látky. Například z bavlny či kepru. Kdežto u napodobenin jsou podšívky obvykle vyrobené z tenkých, nekvalitních textilií a bývají průhledné. Všechny originální kabelky Guess mají své označení všité uvnitř kabelky. Štítek se obvykle nachází těsně pod či těsně nad zipem vnitřní kapsy. Fake má většinou tento štítek na jiném místě nebo ho zcela postrádá.

Kde kabelky Guess koupit?

Kabelky Guess jsou k dispozici ve všech značkových prodejnách Guess, které najdeš například v Brně či Praze. Také na internetu najdeš hned několik e-shopů. Často v nich zakoupíš kabelky Guess o pár set levněji. Pokud se ti cena i přesto zdá vysoká, můžeš zajít do outletu nebo si koupit již nošenou kabelku v bazaru či v aukci. Vždy je však nutné si ověřit, zda-li se jedná o originál. Patrně nejvýhodnější variantou je pak nákupu v zahraničí, zejména v Americe, kde se ceny kabelek Guess pohybují v rozmezí od 50 do 150 dolarů.

2 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.