Styl a móda

Jsou plnoštíhlé, ale krásné, jsou to plus size modelky

Zapomeň na holky tzv. kost a kůže, které chodí po molech těch nejluxusnějších módních značek. Pokud i ty sníš o kariéře modelky, ale zrovna nemáš míry 90-60-90, nech se inspirovat.

Pár kilo navíc

Nechceš se trápit dietou? I když máš pár kilo navíc, tak můžeš být modelkou plus size. Tyto modelky dokázaly, že krása není jen v krásné postavě, ale také v plných ženských tvarech. Mnohokrát bylo poukázáno na problematiku nezdravě hubených modelek, které by měly být ukázkou krásy a ženskosti. Také mnoho z těchto modelek se přiznalo, že co se týče jídla, tak si musí hodně odepírat a někdy si sáhnout na úplné dno svých sil, co se týče stravování a diet. V posledních pár letech se na přední stránky časopisů, ale také na módní mola dostávají modelky, které právě nesplňují žádné kritéria supermodelek. A je to možná i dobře!

Whitney Thompson

Tato šestadvacetiletá Američanka si prožila něco, čemu se říká, splň si svůj Americký sen. Byla první vítězkou soutěže America hledá supermodelku, která nesplňovala míry supermodelek. Vlastně dá se říci, že právě Whitney odstartovala vlnu modelek plus size. Její velikost oblečení je 44 a výška 1,78 cm, což je přímo učeno pro plus size modeling.

Whitney Thompson
zdroj: plus-model-mag.com

Chloe Marshall

Pokud budete hledat jednu z nejtemperamentnějších modelek je to určitě Chloe Marshall. Tato Britka se probojovala dokonce až do finále miss Anglie, kde chtěla ukázat světu, že i ženy s plnými tvary jsou sexy a krásné. K úspěchu vyhrála druhé místo a rok poté podepsala lukrativní smlouvu s agenturou Plus size agency, která zastupuje světové modelky kypřejších tvarů.

Chloe Marshall
zdroj: francinamodels.com

Toccara Jones

Další úspěšná modelka, která prošla reality show America hledá supermodelku. Podle světových médií se tato modelka dostala do podvědomí lidí nejvíce, a proto se nelze divit, že do dnešního dne má na svém kontě nespočet úspěchů. Toccara je také zpěvačkou a herečkou.

Toccara Jones
zdroj: sofeminine.co.uk

Mia Tyler

Tato americká herečka a plus size modelka je sestrou slavné Liv Tayler a dcerou ještě slavnějšího zpěváka Aerosmith, Stevena Tylera. Svůj největší úspěch zaznamenala, když se přihlásila do reality show Celebrity Fit Club. Její tvář se objevila se i v nejprestižnějším časopisu Vogue nebo Teen vogue. Dnes se sice modelingem neživí, ale má svou vlastní módní značku, která slaví úspěchy.

Mia Tyler
zdroj: celebritiesspy.blogspot.com

Bára Bartáková

Jako poslední je Bára Bartáková, která je považovaná za průkopnici plus size modelingu v České republice. Tato blondýnka s ženskými tvary slaví úspěchy především v Londýně, kde plus size modeling je běžnou formou modelingu. Báru jsi mohla vidět v show Jana Krause, kde právě hovořila o svých úspěších a budoucnosti v plus size modelingu. Bára je profesně vytížená a má na to dostat se na úplný vrchol světového plus size modelingu.

Pokud i ty máš ambice stát se plus size modelkou, rozhodně neváhej a vyzkoušej agentury, které zastupuji tento typ modelingu.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.