Styl a móda

Jsi pozvaná na svatbu? Vsaď na stylové šaty!

Plesová sezóna už je sice pasé, ale s létem přicházejí další příležitosti, na kterých se budeš moct stát hvězdou. Společenské šaty využiješ například na večírky pod širým nebem, slavnostní večeře nebo svatby. Máš na to tu správnou „výbavu“?

Šaty dělají člověka

Myslíš si, že jakmile skončí plesy, můžeš svoje společenské šaty zastrčit hluboko do šatníku? Tak to jsi na omylu. I v létě se dají využít sexy koktejlky nebo krátké šaty, výhodou navíc je, že ti v nich nebude horko. Spousta událostí se děje v létě – co takhle svatby? Kdo by se chtěl vdávat v zimě, kdy místo sexy podvazků a silonek přijdou ke slovu termopunčocháče a účes za tři tisíce se pomalu rozpouští pod nánosem vloček. Pravděpodobnost, že ti v létě přistane pozvánka na nějakou veselici, je tak dost vysoká.

Jsi na to připravená? Máš společenské šaty na svatbu v létě? Nebo třeba na letní párty, romantické rande, promoci…? Pokud ne, určitě si je pořiď a nezapomeň si ke svým společenským šatům na svatbu vybrat také vhodné šperky. Velmi trendy jsou .

Bílá, komu by se nelíbila

Pokud jsi pozvaná na obřad a slavnostní oběd, určitě bys měla zvolit vhodné oblečení. Šaty s rozparkem až po pupík raději nech ve skříni a zkus nějakou klasiku, se kterou nikoho nemůžeš urazit. Dej si pozor na šaty v bílé barvě, které jsou sice na léto jako dělané, ale v případě svatby by se mohlo stát, že si tě hosté budou plést s nevěstou. V horším případě bys nevěstu mohla svými společenskými šaty na svatbu zastínit a urazit. Vyniknout můžeš například v černých, nebo příjemných pouzdrových šatech. Svůj vzhled doplň šperky, jako jsou třeba náušnice Swarovski.

Swarovski náušnice

Hrajeme si s novomanželi

Jakmile čas pokročí, je čas na zábavu pro novomanžel, ale i jejich hosty. Pro takovou příležitost už se můžeš převléknout ze svých společenských šatů na svatbu do nějakých pohodlnějších a popřípadě i výraznějších. Jestliže chceš okouzlit třeba někoho z ženichových mládenců, zkus na sebe upoutat pozornost třeba krátkými zlatými šaty, končícími těsně pod zadečkem, nebo společenskými šaty na svatbu se zajímavými či nezvyklými detaily.

Společenské šaty

S něčím takovým zaujmeš na první pohled, takže se toho určitě neboj. I Popelka musela prince nejdříve okouzlit na plese dokonalými šaty a vzhledem.

Neváhej ani chvilku

Pokud doma ještě nemáš ty správné společenské šaty na svatbu, doporučuji ti internetový obchod i-moda.cz, kde si všechno můžeš vybrat z pohodlí svého domova. Bonusem je rychlé dodání, nízké ceny a veškeré zboží skladem.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.