Styl a móda

Staň se tváří Stella Ateliers

Patříte mezi krásné ženy, které rády soutěží? Staňte se Atraktivní Tváří a vyhrajte kontrakt v hodnotě 20.000,- Kč. Výherkyně prvního místa se navíc stane tváří značky Stella Ateliers 2012/2013. A co musíte pro účast v soutěži udělat? Dočtete se níže.

Následuj VICEMISS ČR VERONIKU POMPEOVOU A STAŇ SE ATRAKTIVNÍ TVÁŘÍ.

Stačí jen zaslat fotografii

Soutěže se mohou zúčastnit všechny ženy a dívky starší 17 let, které zašlou svou aktuální fotografii. Fotografii může zaslat také někdo z rodinných příslušníků. Soutěžit se bude celkem v sedmi kolech. O pořadí jednotlivých fotografií rozhodnou hlasováním uživatelé internetových stránek www.atraktivni.cz.

Pravidla soutěže

Fotografii přihlásíte do soutěže jejím vložením a vyplněním formuláře na internetových stránkách www.atraktivni.cz. Zaslat přitom můžete pouze jednu fotografii, a to ve formátu jpg, přičemž minimální šířka fotografie činí 300 px a maximální velikost souboru 500Kb. Ke každé fotografii je třeba uvést jméno a příjmení, adresu, dosažený věk, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. Výhra bude předána v sídle společnosti Stella Ateliers s.r.o. dne 7. 9. 2012 ve 13h při příležitosti otevření prodejní expozice Stella Dreams – vše pro kvalitní spánek.

Hodnotné ceny

Hodnotné ceny jsou připraveny celkem pro deset výherkyň, jejichž fotografie získají nejvyšší počet hlasů v závěrečném kole hlasování. Deset soutěžících s nejvyšším počtem SMS hlasů získá následující ceny:

1. místo: Uzavření kontraktu Tvář značky Stella Ateliers s. r.o. s honorářem 20 000 Kč od společnosti Stella Ateliers s.r. o, nafocení titulní strany katalogu luxusního ložního prádla pro rok 2012/2013 a ostatních propagačních materiálů a jejich využití k marketingovým aktivitám společnosti Stella Ateliers s.r.o.
2. místo: Finanční odměna ve výši 5.000,- Kč a nafocení FASHION STORY pro Atraktivni.cz.
3. místo: Luxusní sada povlečení Stella Ateliers (povlečení na dvě postele včetně prostěradla)
4. až 6. místo: Sada luxusního povlečení a prostěradlo Stella Ateliers v hodnotě 3.000 Kč
7. až 10. místo: Sada luxusního povlečení Stella v hodnotě 2.000 Kč

Kromě toho všechny soutěžící, které postoupí do 7. finálového kola soutěže, obdrží luxusní kosmetické balíčky.

Využijte své krásy

Jak vidíte, milé dámy, využít své krásy se vyplatí. Více informací o soutěži najdete na www.atraktivni.cz.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.