Styl a móda

„Jsem princezna! Vole.“ Legendární hláška od Číči v kleci, která přináší stylovou motivaci

Pořádná dávka motivace a originality je přesně to, co si každá číča zaslouží. Pokud chceš i ty ukázat okolí, že jsi osobnost, je zde pro tebe představení značky Číča v kleci.

Od Backstreet Boys po nakopnutí do zadku

Již od dob Bravíčka jsem blázen do plakátů. Právě ty byly hlavní důvod, proč jsem si pochybný časopis pro teenagery tolik let kupovala. Ty a rubrika Láska, sex a trápení. Můj dětský pokojíček byl vždy jedna velká galerie chlapeckých skupin, mezi kterými jednoznačně kralovali krasavci z Backstreet Boys. Bohužel skupina se rozpadla a já stárnu, nicméně láska k plakátům se mě stále drží. Když jsem se stěhovala, rozhodla jsem se do nového bydlení najít zajímavé motivační citáty na zeď. Abych se vůbec ráno vykopala z postele. Po chvilce googlování na mě mrkla Číča v kleci a její nabídka plakátů. Přeskočím kvalitní digitální tisk a fakt, že plakáty jsou díky omezenému počtu kusů limitkou. Na první pohled jsem se totiž zamilovala hned do několika designů a bylo by mi asi úplně fuk, kdyby byly vytištěné třeba na toaleťáku. Originální a vtipné texty, jedinečné fotky a to správné kopnutí do zadku, kterou lenoch jako já někdy potřebuje.


Pro princezny

Když si zrovna nemusím pohledem na zeď srovnávat životní priority, baví mě kombinovat eleganci a zdravou drzost. Proto není zrovna velkým překvapením, že mě zaujala jedna svěží hláška. Vsadím se, že pro většinu holek sledujících trendy na Instáči nebude novinkou. „Jsem princezna! Vole.“ Tak zní a jejím jediným a 100% prvním autorem je právě Číča v kleci. Princezní trička by neměla chybět v šatníku ženám, které se nebojí vyjádřit smysl pro humor.

Číča servíruje hlášku nejen na stylovém tričku! Já doporučuji hezky rychle zaostřit na vaky na záda. Praktické, hezké, lehoučké a vyrobené ze 100 % bavlny. Za mě lepší společník do města než nějaká proklatá kabelka.


Pro kočičí povahy

Jsem moc ráda, že jsem měla příležitost Číču v kleci představit. Fandit odvážným značkám by měla být povinnost každé z nás, vždyť vlastnit nějaký unikátní kousek v šatníku je radost. Stejná, jako se při procházení bytu zahledět na plakát, který člověku připomene jeho cíle. Motivace a stylu totiž není nikdy dost, mňau!

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.