Styl a móda

Je čas vyluftovat šatník, sezóna klepe na dveře

Prodírající se sluneční paprsky mezi mračny oznamují nadcházející sezónu, kdy se budeme poflakovat po městě jen tak v lehkém triku nebo šatičkách, a proto je nejlepší čas přinést několik osvěžujících tipů pro tvůj šatník.

Nepodceň přípravu

Není nic horšího, než když si koupíš krásné letní šaty, se kterými se chceš pochlubit, ale zjistíš, že tvoje podprsenka má nejlepší časy už dávno za sebou. Předejdi katastrofickému scénáři a zaměř se s předstihem na spodní prádlo a čerstvé trendy. Jak praví moudré pořekadlo našich babiček: „Podprsenek není nikdy dost.“ Pro volný čas neváhej sáhnout po sportovní podprsence, jenž nabízí oporu a dostatek pohodlí. Nezapomeň také na skutečnost, že nic jako univerzální spodní prádlo neexistuje. Vždy je vhodné vybírat kousky podle konkrétní situace.


Přes den sportovně a v pohodlí, večer sexy a s novým sebevědomím.

Třikrát hurá potisku

Jasným hitem tohoto roku jsou dámské kalhotky s originálními potisky a širokým pasovým lemem, které se snadno přizpůsobí různým typům postavy. Praktický střih z nich dělá skvělého společníka pro každodenní nošení. Zajímavý potisk dost možná potěší nejen tebe, ale třeba i někoho jiného. Vysoký podíl bavlny navíc zaručí skvělé hygienické vlastnosti kalhotek, což během teplého počasí ocení každá žena.

Pestrobarevné kalhotky s širokým pasovým lemem jsou velmi pohodlné.

Co takhle výlet k vodě?

Letošní nabídka módních plavek sází na osvědčené tvary a kvalitní materiály. Vyrazit si s kamarády k vodě a trávit tam několik hodin – to je přeci ideálně strávené odpoledne! Zkus si najít jeden okouzlující model plavek, ve kterém budeš k nakousnutí. Hlavní ingrediencí úspěchu je jen správný střih. Pokud máš menší poprsí, vsaď na plavky s vyztuženými košíčky. Ani dívky kypřejších tvarů nemusí házet flintu do žita. Jednodílné plavky s jemnou síťkou pod prsy vyčarují svůdný dekolt a zakryjí nedostatky.

Pro každou postavu existují plavky, které zakryjí nedostatky a zvýrazní přednosti.
Pro každou postavu existují plavky, které zakryjí nedostatky a zvýrazní přednosti.

Poslední do svaté trojky

Vedle spodního prádla a plavek nám do svaté trojice zbývá poslední věc. Ptáš se, co by to mohlo být? Saamozřejmě kabelka, která je povinností vyladěného outfitu. Opět by to ale chtělo trochu provětrat skříň a najít si nový model. Uvědom si, že kabelka s tebou stráví více času než tvá nejlepší kamarádka, proto je nutné vybírat obezřetně a vážit všechna pro a proti. Můžeš si třeba zvolit jednu větší kabelku, kterou budeš mít do školy, na brigádu nebo k vodě, a potom jednu menší na večerní procházky za zábavou. Tuto sezónu se nemusíš bát výraznějších barev, protože i extravagantní kabelky jsou velmi praktické a nabízí dostatek úložných prostor.

Kabelka pro letošní sezónu rozhodně nemusí být jen černá.
Kabelka pro letošní sezónu rozhodně nemusí být jen černá.

Módní příprava je jen na tobě

Vyházet před sezónou staré oblečení by měl být rituál, který ti pročistí zaprášený šatník. Díky tomu vznikne prostor na módní experimenty a radost z nových věcí. Tipy na trendy už máš pod palcem!