Styl a móda

Je čas na kvalitu a eleganci, která sluší každé ženě! Jaké dámské hodinky si vás budou hýčkat?

Výběr dámských hodinek je nelehký úkol, a proto je zde velmi zajímavá inspirace pro všechny milovnice kvality a elegance.

Výsada mužů na dámské ručce

Je skvělé být svědkem toho, jak se z dámských hodinek stává čím dál významnější módní doplněk, který má schopnost jak mávnutím kouzelného proutku dodat elegantní vzhled. Opravdu zajímavé modely již nejsou pouze výsadou mužů. Pokud i vy toužíte po něčem originálním, nechte se inspirovat následujícím výběrem zajímavých modelů dámských hodinek značek PRIM a PRECIOSA. Právě ty totiž sází na jedinečný styl a nevídanou kvalitu.

Luxus a krystaly Swarovski

Osobně preferuji hodinky, které nejsou příliš okázalé, ale i tak se nebojí projevit kvalitními materiály a zajímavým řešením jednotlivých částí. Není tak překvapením, že mě oslovily tyto dámské automaty PRIM, které jsou po obvodu pouzdra z ušlechtilé nerezové oceli zdobeny krystaly Swarovski. Ráda bych také upozornila na velmi zajímavý číselník s otvory, které fungují jako průhled do útrob hodinek. Tento velmi zvláštní prvek má schopnost zaujmout na první pohled a dotváří zajímavý kontrast s jinak čistě ženským designem hodinek.

Dámské hodinky Prim

Velmi něžně působí také tyto modely s průhledem ve tvaru srdíček. Reliéfní číselník s perleťovým okružím a římskými čísly je potěchou pro oko.

Pravá přírodní perleť jako symbol vkusu

Jsem přesvědčena o tom, že elegance si zaslouží více prostoru, a to nejen při formálních příležitostech. Vždyť právě móda je o tom, aby se žena cítila dobře každý den. Společníkem se jí tak mohou stát keramické multifunkční hodinky PRIM, které mají číselník z pravé přírodní perleti měnící odstín dle dopadu světla. Keramika působí mladistvě a v kombinaci se 120 krystaly Swarovski stojí za luxusním vzhledem těchto modelů.

Špičková česká kvalita a jedinečné modely

Značka hodinek PRECIOSA vznikla spojením dvou prvotřídních českých výrobců Preciosa a PRIM. Výsledkem jsou opravdu hodně atraktivní modely. Důkazem budiž kolekce PURITY. Ta kromě jiného přináší spojení kubické zirkonie a kvalitních materiálů. Kubická zirkonie je alternativou pravých dimantů a je ideálním materiálem pro výrobu působivých šperků. Kameny v hodinkách navíc nejsou lepené, ale drží ve speciálním lůžku, čímž je minimalizováno riziko vypadnutí.

Špičková česká kvalita a jedinečné modely

Hodinky PRIM a PRECIOSA jsou kvalitní, elegantní a sluší každé ženě, která touží po české kvalitě a nezaměnitelném stylu. Mohou se stát krásným dárkem, ale i nepřehlédnutelnou součástí image. U každého modelu vzniká omezený počet kusů, což je zárukou toho, že vámi zvolené hodinky nebude mít každý. Pro další dávku inspirace neváhejte navštívit webové stránky www.prim-hodinky.cz a www.preciosa-hodinky.cz. Nechte se okouzlit modely dámských hodinek prvotřídních českých výrobců a objevte ty, která si zamilujete na první pohled.

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Já na hodinky také nedám dopustit. Koupila jsem si vloni tyto hodinky Wenger Urban Donnissima a nosím je každý den. Vybrala jsem si naschvál bílé hodinky, abych je mohla nosit ke každému outfitu.

    Wenger Urban Donnissima

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.