Styl a móda

Jarní vaření s módními barvami

Každá z nás Kámošek, ať už podlehla či nepodlehla současné kuchařské módě, a snaží se připravovat a vymýšlet různé kulinářské skvosty. Proč ale i u přípravy nebýt IN a nepřipravovat pokrmy s přístroji v módních pastelových barvách.

Letošní rok vyhlásila společnost Pantone rokem růžové a modré pastelové barvy. Ať již zvolíte přímo tu nebo nějakou jinou pastelku, kterou ve škále 9 odstínů nabízí u pěti výrobků společnost SENCOR, pak nešlápnete vedle.

Prémiová kolekce PASTELS jako jediná na trhu nabízí sérii 5 produktů v 9 barvách. Na první pohled hravé designové produkty se mohou stát elegantním detailem barevně laděného interiéru nebo kuchyň tradiční, z přírodních materiálů a jejich imitací, rozzáří a promění v duchu nejnovějších trendů. Celá kolekce obsahuje, kromě výše zmíněného kuchyňského robota, tyčový mixér, kuchyňskou váhu, rychlovarnou konvici a topinkovač. Sérii můžete doplnit výrobníkem perlivé vody SodaStream, který je nabízen ve stejné barevné škále.

Kuchyňský robot PASTELS (STM40 – 48) je robustní celokovový robot, který hněte, míchá a šlehá beze zbytku celý obsah mísy díky skvěle vytvořenému tvaru a designu. Robot je dodáván spolu se širokým příslušenstvím – šlehacími a hnětacími metlami, mlýnkem na maso, plničem uzenin, krouhačem a struhadlem. Dokoupit je k němu možné výrobník těstovin, odšťavňovač nebo třeba výrobník cukroví. Tento model je v základním vybavení na trhu dostupný za cenu 6 999 Kč.

Tyčový mixér PASTELS (SHB30 – 38) nejužší tyčový mixér na světě, ideálně uchopitelný i drobnou ženskou rukou, má extrémně tichý chod, výkon 400 W DC a je vybavený technologií redukce vibrací. Doporučená cena je 799 Kč.

Kuchyňská váha PASTELS (SKS 30 – 38) ultratenká kuchyňská váha s ergonomickým prohnutím, dotykovým displejem a 4 senzory, které zaručují velmi přesné vážení. K dostání za 399 Kč.

Varná konvice (SWK 30 – 38) varná konvice s 360°otočným konektorem, speciálně tvarovanou  anti-drip nálevkou, ultra jemným odnímatelným filtrem a širokým plnícím otvorem je skvělým pomocníkem v každé kuchyni. Na trhu je k sehnání za cenu 599 Kč.

Topinkovač (STS 30 – 38) – další ze skvělých pomocníků pro rychlou přípravu ranní snídaně či pohoštění. Topinkovač je vybaven možností nastavení až 6 stupňů intenzity opečení. Na trhu je dostupný za cenu 699 Kč.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.