Styl a móda

Jaký módní doplněk na rozdíl od modelek úplně zanedbáváme?

Sleduješ módní trendy, připravuješ se na další sezónu a moc dobře víš, že doplňky mají šanci zachránit, ale i dokonale zkazit celý outfit. I tak se ale vsadím, že na jeden specifický doplněk určitě zapomínáš!

Doplněk, který nechceš zapomenout doma

Jsem moc ráda, že už drtivá většina žen hlídá, jaké doplňky nosí. Z ulic již skoro úplně vymizely nevzhledné korálky, gumové náramky s nápisy a neforemné tašky s velkými logy. Modelky, módní blogerky a editorialy předních magazínů nás naučily vybírat originální bižuterii, sladit kabelku s obuví a čas od času vsadit i na nějaký ten šátek. I přes to všechno existuje kategorie módních doplňků, kterou mnoho z nás neprávem přehlíží. Jde o dámské peněženky! Nosíme je neustále při sobě, ukazujeme je venku a i tak vůbec nepřemýšlíme nad investicí buď do kvalitní kožené peněženky, nebo v lepším případě rovnou do několika, které by ladily s aktuálním stylem od každodenního nošení po romantické rande.

Nehraješ přeci ve filmu Vrchní, prchni!

Vždy, když vidím někde na nákupech ženu s mega tlustou kasírkou, musím kroutit hlavou. Velké peněženky a hromadu přihrádek bych nechala číšníkům. Je hloupost nosit s sebou hromadu kartiček, účtenek a fotek. Zkus i ty sama protřídit, co nosíš v peněžence a co potřebuješ. Zjistíš, že třetinu můžeš zahodit, třetinu nahrát do chytrého mobilu (třeba slevové karty) a poslední třetinu doopravdy potřebuješ. Pokud máš navíc doklady a karty na jednom místě, docela riskuješ. Trendy směřují k tenčím, nicméně stále praktickým peněženkám. Ty musí navíc dobře vypadat a zcela upřímně je nejlepší, pokud jsou vyrobeny z kvalitní kůže. Níže jsem vybrala tři žhavé kandidátky z e-shopu inPeněženky.cz, který se specializuje právě na kožené a luxusní peněženky pro dámy.

Luxus, který ti peněženku nevyprázdní

Jako první musím zmínit pařížskou krasavici od Pierre Cardin. Červená kůže upoutá pozornost a množství úložného prostoru rozhodně potěší. Jemný design zdobí několik kovových prvků.

Piere Cardin

Letošní sezónu není nutné mít strach z výrazných barev. Důkazem je tato žlutá peněženka, která vždy rozzáří tvůj den a nabídne ti rovnou několik praktických přihrádek. Vhodná na každodenní nošení.

Výběr musím uzavřít velmi elegantním kouskem od Emporio Valentini. Velmi nadčasový design, kvalitní materiály i prošívání a v neposlední řadě také rozumná cena. Černá barva je klasika, která však v tomto případě působí velmi luxusně.

Přestaneš zanedbávat peněženku?

I peníze, drobné a nějaké ty kartičky si přeci zaslouží styl. Styl, který bude moderní a kvalitní. Podívej se na dámské peněženky a sama uvidíš, že můžeš vybírat z opravdu dlouhého zástupu designově zajímavých peněženek. Ty jsou vhodné i jako dárek, takže pokud netušíš, čím obdarovat milovanou osobu k narozeninám, svátku, nebo jen tak, zapřemýšlej nad peněženkou. Kvalitní pánská peněženka žádného muže nezklame a zrovna u tohoto doplňku není těžké trefit se do vkusu.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.