Styl a móda

Jaký je nejlepší online second hand v Česku?

Nakupování v sekáči je dobrodružství, během kterého můžeš snadno narazit na opravdové módní poklady a v neposlední řadě výrazně ušetřit. Jaký internetový second hand u nás je vůbec ten nejlepší?

Konec zatuchlým krámkům

Nejedna z nás zažila, jaké to je zúčastnit se nelítostného boje o ty nejlepší kousky ze sekáče hned po tom, co dovezou nové zboží. Je to sice adrenalin, ale prát se o kabelku někde v zatuchlém krámku s hromadou krvežíznivých žen velmi rychle omrzí. Zasedla jsem k internetu a začala hledat nějaký sympatický online sekáč, přehrabávání v krabicích mě již přestalo bavit. Bohužel většina stránek vypadá jak z devadesátých let, zboží je vyfoceno hodně nekvalitně a někdy ani není pořádně roztříděno do kategorií. Moc nechápu, jak si někdo může takhle vybrat. Po chvilce hledání jsem ale přeci jen objevila tento second hand online. Veškeré zboží je přehledně seřazeno do kategorií a pečlivě nafoceno ze všech možných stran. Když budeš chtít, oblékneš se prakticky od hlavy k patě na libovolné roční období. Mezi značkami objevíš H&M, G-Star, S. Oliver, Juicy Couture, Billabong a mnoho dalších. Zboží sice nejsou tuny, nicméně každý den množství roste a menší výběr je vyvážen kvalitou nabídky. Online sekáč rozhodně není synonymem několik let starého oblečení. Sama jsem v nabídce našla prakticky nové kousky, kterých se lidé většinou vzdají jen kvůli tomu, že jim například nesedí. Ostatně mnoho žen má ve skříni málo nošené oblečení, jehož příběh pokračuje často právě v second handu.

Módní dražba může začít

Teď to nejdůležitější! Provozovatelé zmíněného online second handu Unimoda.cz začali jednotlivé kousky z nabídky dražit. Princip je jednoduchý a pořádně vzrušující. Cena zboží (včetně toho nejnovějšího) neustále klesá dolů a je jen na tobě a tvých nervech, kdy se rozhodneš kliknout a vyhlédnutou věcičku koupit. Když budeš příliš otálet, můžeš o oblečení přijít, protože si ho jednoduše o chvilku dřív pořídí někdo jiný. Každý den najdeš v nabídce nové zboží a pokud nechceš, aby ti ho někdo vyfouknul, sleduj web a u vybraného oblečení aktivuj hlídacího psa. Ten tě mailem automaticky upozorní v momentě, kdy cena klesne na tebou požadovanou hodnotu. Díky dražbě můžeš ušetřit opravdu hodně peněz a navíc se skvěle pobavit. Výjimkou nejsou ani více než 80% procentní slevy!


Cena neustále klesá a je jen na tobě, kdy se rozhodneš kliknout

Vyplatí se nákup v online sekáči?

Výhodou nákupu přes internet je kromě jiného i možnost zboží, které ti nesedne, bez komplikací vrátit v běžné dvoutýdenní lhůtě. Nemusíš tak mít obavy, že by ti doma zůstaly na ocet příliš malé kalhoty. Pokud nechceš nakupovat čistě online a zároveň bydlíš na severu Moravy či v Olomouci, neváhej navštívit některý z kamenných second handů Unimoda.cz. Rovnou dva se nachází v Ostravě a jeden v Olomouci. Objednané zboží si můžeš vyzvednout osobně a pochopitelně také vyzkoušet. Při objednávce přes net nad 699 Kč je doprava zcela zdarma. Tak co, vyzkoušíš módní dražbu a vybavíš šatník něčím stylovým na další módní sezónu? Je ten nejvyšší čas! Určitou nevýhodou zůstává, že vzhledem k nízkým cenám toho možná nakoupíš mnohem víc, než vůbec budeš chtít!

Teď o ceně rozhodnete vy

4 komentáře

Klikni pro přidání komentáře

 • Ahojky, shodou okolností nakupuji ve stejném internetovém second handu. Zaujalo mě právě snižování cen skoro před očima :-), ale né vždy to vydržím, protože o některé kousky bych nerada přišla kvůli rozdílu pár korunek. No ,ale když člověk vydrží může mít i úlovek od značky Prada opravdu za pusu, protože na mateřské bych si sotva něco od této značky mohla koupit 🙂 Takže doporučuji!

 • Ahoj, na Unimodu online nedám dopustit. Dávám přednost nakupování z pohodlí domova před kamennými prodejnami, kde neumím (a ani mě to nebaví v tom množství hledat). Někdy jsou to sice nervy, když zjistíte, že někdo má již vámi vybrané zboží v košíku, ale o to víc si pak některých kousků ceníte (a nemám jich málo 🙂 :), někdy je to opravdu adrenalin. Oblékám zde celou moji rodinu a jsem max. spokojená. Za sebe můžu e shop všem jen doporučit!

 • Ahoj,UNIMODA.CZ mi doporučila ségra a je to úžasný sekáč!!!Myslím,že jinde už nic nekoupím…Zboží je fakt v perfektním stavu a ceny jsou také skvělé.Navíc ten pocit,že se nemusíte štítit oblečení vyzkoušet,protože voní!!!Skvělý nápad s obrácenou aukcí…Maximální spokojenost… 🙂

 • Dobrý den, narazil jsem na tenhle článek, nakoupil, rozbalil
  a šok! Tak tohle je můj nejoblíbenější secondhand! Takhle si představuji kvalitu
  zboží, rychlost zaslání, všechno… Dříve jsem se díval hodně jinam, ale medvěd,
  beruše i mimina jsou pro mne minulostí. Když si vzpomenu na poslední bručící
  balík… všechno smrdělo tak silně, že jsme museli oblečení hned vyprat a zase
  je tam fůra zašívání. Takhle už fakt ne.

  Díky za tip, Petro! Jen mne zarazilo, že se v článku píše o
  kvalitě vs. kvantitě. V mých velikostech je výběr víc než solidní. Tak asi
  doplňují zboží, nebo mám jiné velikosti :-), jsem spokojený i s výběrem.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.