Styl a móda

Jaký iPhone se nejlépe hodí k vašemu outfitu?

Mobilní telefon už dávno neslouží pouze k telefonování. Stal se z něj chytrý společník a v případě mobilů od společnosti Apple také módní doplněk, do kterého se zamilovaly nejen Instagramerky.

Fenomén jménem iPhone

Nevěřím tomu, že by některá z vás neznala iPhone – chytrý mobilní telefon s logem nakousnutého jablka, který byl poprvé představen v roce 2007. Během několika posledních let a představených modelů se z něj stal jeden z vůbec nejprodávanějších a v neposlední řadě nejstylovějších smartphonů. Není se čemu divit, Apple vždy kladl důraz na elegantní design, kvalitní materiály a intuitivní ovládání. S iPhonem v ruce můžeš zahlédnout studenty, manažery i ty největší světové celebrity od Eminema po Katy Perry.

Vybíráme iPhone k outfitu

Když se podíváš na fotografie fashion blogerek a uživatelek Instagramu, rychle zjistíš, že sladit iPhone s outfitem je otázkou zajímavého příslušenství a celé hromady externích krytů. Proč? Protože při prohlížení mobilu iPhone 6 je zřejmé, že se prodává pouze ve stříbrné, šedé a zlaté. Poslední zmíněná je za mě na pohled nejvíc atraktivní. Chceš-li tedy docílit dokonalého sladění s outfitem za každé situace a jsi navíc trošku hravá, vsaď na různobarevné kryty. Mezi aktuální trendy patří kryty z bambusového dřeva a kryty imitující například vzhled velkého laku na nehty.

Kryty k outfitu

Proč přesedlat ze starší generace?

Možná máš právě ty starší model iPhone 5S a přemýšlíš nad tím, jaké novinky a výhody by ti přineslo pořízení nejnovějšího modelu. Asi je zbytečné začít popisovat všechny technické detaily a parametry. Zajímat by tě ale mohlo, že iPhone 6 exceluje novým 8MP fotoaparátem s nejrychlejším autofokusem. Fanynky mobilní fotografie, selfieček a sociálních sítí zvládnou s telefonem dělat opravdu hodně kvalitní a ostré fotky. Další radostí je retina HD displej s úhlopříčku 4,7 palce respektive 5,5 palce u modelu Plus, který je pro dámskou ručičku však již doopravdy dost velký a hodí se spíš pro práci. U mě osobně byla důvodem pro pořízení iPhonu také skvělá systémová aplikace Zdraví. Ta umí monitorovat fitness aktivity, spánek, tělesné míry, vitální funkce, výživu a prakticky vše další pro zdravý životní styl. Z telefonu se tak stal můj osobní trenér, se kterým rýsuju tělo do plavek.

Zdraví

Zapomeň na nudné mobily

Doby, kdy lidé po kapsách vláčeli nevzhledné kvádry z plastu a gumy, jsou již naštěstí pryč. Apple dokázal z mobilu udělat luxusní módní doplněk, který si dokážeš velmi snadno sladit se zbytkem celého outfitu. Nezapomeň na to, že právě doplňky dotváří celou image. Skvělou zprávou na závěr pak je, že iPhone není pouze pro parádu, což se o jiných doplňcích rozhodně říct nedá. Ve společnosti se blýskneš jeho vzhledem a ještě k tomu budeš mít pod palcem řadu vychytaných aplikací.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.