Styl a móda

Jaké spodní prádlo pro něj vybrat?

Je známé, že pěkné spodní prádlo na ženě je pro muže pastvou pro oči. Správně zvolené spodní prádlo dokáže mnohé muže pořádně nažhavit a tak spousta žen neustále hledá nová prádýlka, ve kterém se svému partnerovi předvedou. Často se ale opomíjí i fakt, že pěkné spodní prádlo na chlapovi udělá i se ženou skutečně divy. Že ne?

Dokonce i svět pánského spodního prádla má co nabídnout. Pomocná ruka se tak klukům při výběru rozhodně hodí.

Pryč se starými spoďáry

Jaké ženě by se zamlouvaly vytahané a značně onošené trenýrky zralé leda tak na vyhození? Nejspíš žádné. Naopak pěkné pánské spodní prádlo, které trochu odtajňuje mužské nádobíčko a vytvoří pozadí k nakousnutí, je přesně to pravé. Myslíš si, že by tvůj kluk už potřeboval ve spodním prádle vítr nebo se mu chystáš koupit pěkné spodní prádlo jako dárek? Jestli ano, je tento článek přímo pro tebe.

Co kluci od spodního prádla čekají?

Jasně, u každého kluka je to individuální a každý si vybírá podle toho, v čem se cítí nejlépe. Ovšem všeobecné požadavky na pánské spodní prádlo jsou většinou stejné. Kluci od spodního prádla čekají především pohodlí, tedy žádné škrcení a tlačení, z něhož jsou pak nesví. Preferují především příjemné a kvalitní materiály, v nichž se tolik nepotí a které nějakou dobu vydrží. Naopak nesnáší tvrdší materiály, které se příliš nepřizpůsobí. Všeobecně kluci dávají přednost jednobarevnému spodnímu prádlu bez bláznivých vzorů. Takže samozřejmě jednobarevnou klasikou nic nezkazíš.

Jaké spodní prádlo u kluků boduje?

I kluci mají své oblíbené spodní prádlo, na které nedají dopustit. A jaké spodní prádlo u nich nejvíce boduje? Začněme nejprve nejpreferovanějším spodním prádlem, jímž jsou boxerky. Klukům vyhovuje, že jsou boxerky tak akorát. Neplandají a zároveň nejsou příliš těsné. Navíc jim imponuje, že i ženám se boxerky na nich velice líbí. Hezky zdůrazňují jejich zadek a i s přední částí dělají divy, což se ženám velice zamlouvá. Hned za nimi jsou trenýrky, jež poskytují dostatečnou volnost jejich penisu a jsou prodyšné. Ovšem v některých chvílích jsou pro ně trenýrky nevhodné, proto volí raději boxerky. Ženám se trenýrky líbí právě z důvodu, že je na co se dívat a mají pod ně snadný přístup. Dalším spodním prádlem, sice už trochu méně oblíbeným, jsou slipy. Samozřejmě ale i ony mají spoustu výhod. Slipy mají velkou přednost, kterou je nulové rolování. Chlapi jsou rádi, když vše drží pohromadě a právě tuhle službu jim slipy poskytnou. Naopak neoblíbená jsou tanga, ačkoli je kluci na něžném pohlaví rádi vidí. Právě u nich jim chybí pohodlnost, která je pro ně mimořádně důležitá a navíc je považují za prapodivnou věc. To ale neznamená, že by si je kvůli prosbě partnerky na sebe jednorázově neoblékly.

Výběr pánských plavek je také hodně důležitý

Pro pánské plavky by samozřejmě mělo platit totéž co pro spodní prádlo. Pánské plavky by se opět měly nést ve víru pohodlnosti a dopřát tak dostatečný komfort při nošení. A které pánské plavky hrají u kluků prim? Jednoznačně jsou to delší šortky, které jsou pro ně pohodlné a nechávají zakryté to, co u jiných typů plavek vykukuje.

Už víš, co vybrat?

Jestli se chystáš obměnit spodní prádlo svého kluka, máš alespoň drobný přehled o tom, jak kluci spodní prádlo vnímají. Věřím, že jsem ti alespoň trochu pomohla a že pro svého kluka vybereš spodní prádlo, ze kterého sám bude nadšený. Přeji šťastnou ruku ve výběru, a pokud jsi už někdy v minulosti pánské spodní prádlo kupovala, napiš nám o svých zkušenostech do komentářů.

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.