Styl a móda

Jaké spodní prádlo na první rande? Nepodceňujte to!

Chystáte se na první rande a nerada byste podcenila byť sebemenší detail? V tom případě nesmíte zapomenout ani na spodní prádlo. Ačkoliv je pravděpodobnost, že ho váš protějšek v rámci první schůzky uvidí, velmi malá, dejte si na výběru záležet. Prádlo vám musí perfektně padnout (především podprsenka) a navíc hodně vypoví o vás samotné. Jdeme na to.

Sebevědomá tanga

Kdo se na prvním rande objeví v tangách? Sebevědomá žena, která nebere věci oklikou – naopak jde přímo na věc a vyžaduje to i od svého partnera. Chcete-li tomu milému chlápkovi naznačit, že s vámi musí držet krok, jinak se budete muset rozloučit, udělejte to právě tímto sexy prádýlkem.

Smyslné krajky

Co od muže očekává žena, která si na první rande vezme krajkové spodní prádlo? Krajka je synonymem pro flirt a zároveň dává opačnému pohlaví jasně najevo, že nejste včerejší. Laciné triky by si měl zkoušet na jiné, u vás se bude muset snažit mnohem více. Ženy tíhnoucí ke krajkám obvykle preferují vtipné a inteligentní muže. Je to i váš případ?

Stahovací prádélko

Ať už si na sebe vezmete klasické stahovací dámské spodní prádlo, nebo stahovací body, jako byste říkala, že máte ráda situaci pod kontrolou. Náhoda u vás nemá šanci, vše musí jít podle vašeho plánu. Tento typ prádla mají v oblibě ženy, které se rády líbí a chtějí být pro partnera ve všech směrech dokonalé.

Komfortní boxerky a kalhotky s nohavičkami

Milovnice pohodlí si na sebe nevezme nic jiného než dámské boxerky či populární nohavičkové kalhotky. Co tento typ prádla vypovídá o jeho nositelce? Například to, že jde o empatickou osobu, která příliš neřeší, co si o ní myslí okolí. Díky tomuto prádlu z vás bude sršet lehkost a možná i bezstarostnost. Rande možná nedopadne podle očekávání, ale to vás určitě nepoloží.

Kalhotky v klasickém a bezešvém provedení

Máte se ráda taková, jaká jste. Nerada si komplikujete život, což jde vidět i na výběru spodního prádla. Na druhou stranu to neznamená, že je s vámi nuda. Jste svá, máte zdravé sebevědomí a zřejmě i romantickou duši. Že by ideální partie?

Hravé spodní prádlo

Nedáte dopustit na kreativní kalhotky, které hýří barvami a nevšedními motivy? Pak je nadmíru jasné, že jste veselá kopa. A muži mají ženy se smyslem pro humor rádi. Ovšem všeho s mírou – takže se raději vyhněte rádoby vtipnému prádýlku, které vás v intimní chvilce spíše zostudí. Skvělým kompromisem je hravé a přesto stylové dámské spodní prádlo 69 slam.

Jak se nakonec rozhodnete, je na vás. Snad nemusíme zdůrazňovat, že mnohem důležitější než střih a barva, je stav prádla a základní hygiena. Raději volte obyčejné, ale čisté a neseprané kalhotky než několik dní nošenou krajku…

Štítky

2 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

  • Ja mám rande dohovorené na budúci týždeň a vážne mi na ňom dosť záleží. Objednala som si preto nové spodnú bielizeň cez https://www.moda-pradlo.sk/, aby som sa mu páčila, keby náhodou na niečo došlo.

  • Díky moc za tipy. Já už pokukuju. A našla jsem bezvadné stránky, kde tedy mají podle mě supr ceny a fakt je to moc pěkné prádlo. Tak si asi koupím. Je to tohle – http://www.nerio.cz

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.