Styl a móda

Jaké šperky nosit k modrým džínsům

Džínsy neměly ještě před sto lety nic společného s módou. Byl to prostě levný pracovní oděv, který dlouho vydržel a byl i dostatečně pohodlný, proto si ho oblíbili především zlatokopové vydávající se hledat dobrodružství a bohatství do severní Ameriky. Ta je rodnou zemí džínsů, které jsou dnes důležitou součástí módního průmyslu a alespoň jedny džínsy má ve svém šatníku naprostá většina z nás.

Ostatně není se čemu divit, džínsy mají mnoho podob a mohou být vhodné jak pro nošení během volného času, tak i pro slavnostnější příležitosti. Pokud milujete džínsy, neznamená to, že módu ignorujete. I s džínsy můžete nadělat spoustu parády, pokud víte, s jakými svršky je zkombinovat. A nakonec zbývá ještě vybrat k nim správné doplňky a šperky. Jaké šperky se k takovým klasickým modrým džínsům vlastně hodí?

Klasické univerzální šperky

Ať už mají modré džínsy jakýkoli střih nebo vzor, většinou se nespletete, pokud sáhnete po stříbrných nebo platinových špercích. Skvěle se však také doplňují s barevnými šperky s drahokamy nebo třpytivými diamantovými šperky.

Mezi takové univerzální šperky patří třeba malé peckové zlaté náušnice nebo kruhové stříbrné náušnice. Nenápadný perlový náhrdelník nebo prsten s barevnými drahokamy se budou k džínům také skvěle hodit. Obyčejné modré džíny skvěle rozzáří diamantové náušnice, a pokud máte designově výrazný zásnubní prsten, jednoduché modré džíny mu šibalsky nechají prostor k obdivování.

Šperky

Výrazné designové šperky

Chcete-li však vyrazit do ulic v trochu výraznějším a odvážnějším stylu, právě netradiční a designově jedinečné šperky mohou být tou správnou volbou, která rafinovaně podtrhne ležérnost modrých džínsů. K docílení takového efektu se zaměřte především na barvu, velikost a design šperků. Inspirací vám mohou být například tyto kousky:

  • Stříbrný nebo zlatý prsten s velkým barevným drahokamem
  • Výrazný statement náramek nebo jiný výrazný elegantní náramek
  • Kožené náramky a doplňky
  • Výrazné statement náhrdelníky plné vzorů a barev
  • Visací náušnice všech možných tvarů
  • Vrstvené náhrdelníky a prstenové sety

Šperky

S jednoduchými modrými džínsy si prostě můžete dovolit trochu experimentovat, tak si to nenechte ujít!

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.