Styl a móda

Jaké sluneční brýle ovládnou letní sezónu?

Krásné počasí volá po pořízení slunečních brýlí, které budou funkční a stylové. Jaké trendy aktuálně ovládají sezónu a podle čeho brýle vybírat?

Léto přeje originálnímu stylu

Doby přísného módního diktátu a omezených možností při výběru doplňků jsou naštěstí pryč. Letní sezóna plná slunečních dní je ideální příležitostí oživit šatník o originální prvky a jistou dávku extravagance, ve které hrají hlavní roli výrazné barvy a tvary. Důkazem jsou dámské sluneční brýle a jejich jednotlivé modely. Není těžké shodnout se na tom, že letní outfit bez brýlí zkrátka není úplně to pravé ořechové. Vždyť sluneční brýle jsou často jednou z prvních věcí, které si na nás okolí všimne. Už jen to je důvod při jejich výběru nehledět pouze na funkčnost, ale také na design. Ten by měl dokreslovat image a ladit s tím, jak se chceme prezentovat. Právě z tohoto důvodu jsem si připravila výběr několika aktuální stylů a trendů, které hýbají světem slunečních brýlí z řad milovnic módy.

Legendy, retro a celebrity

Jakmile dojde řeč na stylové módní brýle na léto, jednoznačným favoritem jsou sluneční brýle Wayfarer. Legendární tvar a množství barevných kombinací z nich dělají společníka na léto jak do města, tak k vodě na dovolenou. Popravdě neznám nikoho, komu by neslušely. Jsou zkrátka nadčasové, cenově dostupné a stále maximálně originální. Ve sbírce je můžeš mít rovnou v několika variantách, ať si můžeš vždy vybrat.

Dalším typem dámských brýlí, kterým roste raketově popularita, jsou tzv. pilotky. Jeden pohled na instagramové účty různých celebrit a modelek tě přesvědčí o tom, že pilotky působí velmi luxusně, elegantně a rozhodně patří k letošním must-have záležitostem. Tenké obroučky jsou jednoduché, ale přesto stylové. Tvar je praktický, protože zabraňuje průniku světla ze stran. Skvělý efekt nabízí varianta pilotek se zrcadlovými skly.

Velkou dávku elegance přináší také další typ brýlí. Ty si zamilují především ženy se slabostí pro pin up styl, vintage módu a letní šaty s magickou schopností přitahovat zrak všech mužů v širokém okolí. Clubmaster brýle bezchybně doladí outfit, působí sofistikovaně a v tmavších variantách skutečně luxusně. Zkrátka nezapomenutelný evergreen!

Výčet aktuální trendů si dovolím uzavřít opravdu šarmantním modelem brýlí, do kterého je velmi snadné se zamilovat. Ostatně podívej se na sluneční brýle Diora EXCLUSIVE a hned pochopíš. Takto má vypadat elegance a moderní styl v jednom balení.

Už víš, jaké si vybereš?

Všechny výše představené modely a kategorie brýlí najdeš na stránkách internetového obchodu MAXBRYLE.cz. Pokud chceš toto léto podtrhnout svou ženskost a působit neodolatelné, sluneční brýle ti nesmí chybět ve výbavě. I přes nízkou cenu jsou brýle v nabídce kvalitní, tak zbytečně neváhej a vyber si ty, se kterými se blýskneš.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.