Styl a móda

Jaké kosmetické produkty jsou super na léto?

Léto už je konečně v plném proudu a v létě chceme být všechny krásné, přitažlivé a svěží. Stačí pár drobností, jako třeba zářivý lak na nehtech, ohromující pleť, nebo i sexy vůně.

Dech beroucí pleť

Ne každá z nás nosí v létě make-up, ale jestli právě ty ano, určitě hledáš něco, co pleť dokonale rozzáří, dodá jí život, trochu lesku, jako od sluníčka a zároveň bude líčení vypadat naprosto přirozeně. Přesně tohle všechno má Loreal Lumi Magique. Je to naprostý zázrak v lahvičce a jsem si jistá, že i ty si tento make-up naprosto zamiluješ. Tvoří dojem „tvoje druhá-lepší vrsta pleti“. Působí naprosto přirozeně, krytí je tak akorát, aby ti sjednotila barvu, zakryla drobné nedokonalosti, ale zároveň prosvítaly roztomilé pihy od sluníčka, které k létu neodmyslitelně patří a mají své kouzlo. Stačí nanést tenká vrstva a tvůj obličej se probudí k životu. Cena se pohybuje kolem 300 – 400 Kč.

Dokonalý make-up na léto

Skvělý pomocník v líčení

Už jsi slyšela o beauty blenderu? Jeho věrnou napodobeninu začala prodávat značka Essence, takže už je snadno dostupný i u nás v ČR. O co vlastně jde? Roztomilá houbička, specifického tvaru, která se po namočení vodou používá k nanášení make-upu a výsledkem je airbrush efekt. Tedy naprosto nejlepší finish, kterého můžeš při nanášení make-upu dosáhnout. Jde skvěle ruku v ruce s již zmíněným make-upem Lumi Magique.

Beauty blender namoč vodou, vyždímej, aby z něj netekla voda a zůstal jen vlhký. Nelekej se, houbička změní svůj rozměr – zvětší se, to je správně. Na obličej nanes pár kapek make-upu a beauty blenderem ho „ťupkavými“ pohyby rozetři. Výsledek je naprosto dokonalý. Pořídíš do 100 Kč.

Beauty blender
Airbrush efekt můžeš mít i pomocí téhle nenápadné houbičky

Luxusní drápky

Maybelline vpustila do světa řadu COLORAMA, která je skvělá pro mladé dívky nejen proto, že je cenově dostupná, ale je plná letních barev. Laky na nehty mají i řadu „neons“, takže můžeš mít zářivé nehtíky. Pro méně odvážné je tu ale spoustu dalších odstínů, škála barev je opravdu obsáhlá a vybere si každý. Navíc laky přežijí všechno – od mytí nádobí až po rytí záhonku. Jejich odolnost je naprosto skvělá. Pokud tě nebaví měnit barvu laku každé dva dny, jdi do Coloramy, luxusní drápky ti vydrží až týden. Do 80 Kč.

Laky
Na výběr je nespočet odstínů a to i neonky

Relaxační sprcha s přitažlivými vůněmi

Zkusila jsi už nové sprcháče Playboy? Jestli ne, veliká chyba. Vybrat si můžeš hned z několika vůní, takže jistě najdeš „tu svou“, která tě oslní a bude pro tebe jako dělaná. Každý sprcháč má své specifické jméno, které vypovídá o jeho parfemaci a příležitosti, na kterou je vhodný. Například „Play it rock“ nebo „Play it sexy“ mluví za vše. Vůně je dlouhotrvající a silná. Budeš ji cítit ještě dlouho po tom, co vylezeš z vany. Navíc jeho cena kolem 80 Kč je skvělá.

Sprchové gely/krémy
Tyhle sprcháče si zaručeně oblíbíš

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.