Styl a móda

Jaké boty ti v létě nesmí chybět ve výbavě?

Léto je skvělou příležitostí uspokojit vášeň pro nádherné boty. Pojďme se proto společně podívat na klíčové trendy a to, co do světa módní obuvi vlastně přináší.

Image je tvá volba

Doopravdy není těžké shodnout se na tom, že boty společně s kabelkami patří mezi velké slabosti všech žen milujících módu. Vždyť mít ve sbírce co největší počet párů umožňuje vytvářet elegantní outfity, zábavné kombinace i sexy image. Léto je ideální příležitostí pro objevování všech nových trendů, které minimálně ve světě dámské obuvi sází letos na krásné detaily. Dobrou zprávou je také to, že podpatek je dobrovolný. Pokud ho nechceš nosit, dokážeš být IN i bez něj. A jaké boty ti tedy nesmí chybět ve výbavě? Pro inspiraci jsem prošla nabídku internetového obchodu časnaboty.cz a přináším výběr několika velmi atraktivních modelů.

Šněrování a vázání vede

Mezi jeden ze žhavých trendů bez diskuze patří letní boty se šněrováním či vázáním. Nehraje roli, zda-li se jedná o sandály, baleríny nebo klidně lodičky. Vázání vypadá na noze velmi zajímavě. Pokud hledáš ideálního společníka pro různé situace, zaostři na boty, který mají právě efekt vázání. Na počtu překřížení nesejde, vázání až nad kotník se hodí jak pro každodenní nošení, tak pro formálnější večírky.

Metalické povrchy

Jakmile dojde řeč na aktuální módní hity, nelze přehlédnout metalické povrchy. Ty jsou především v létě lákadlem a magnetem na pozornost okolí. Minimálně jeden pár by měla každá žena mít přichystaný pro formálnější události. Metalické boty si oblíbí ženy, které se nebojí vybočit z řady. Často je můžeme vidět na modelkách a blogerkách. Není se čemu divit, jednoznačně patří mezi svěží zboží.

Espadrilky jsou hit

Co je aktuálně velmi populární?Espadrilky milují ženy po celém světě, hodí se do města i na pláž. Charakteristickým prvkem těchto bot je provazová podrážka a uvolněný styl, který z nich dělá skvělého adepta na boty tohoto léta! Navíc jsou vážně pohodlné a skvěle se ladí například s letními šaty.

Pro volný čas

Doby, kdy se nám nožky pařily v nevzhledných teniskách, jsou naštěstí pryč. Pro volný čas a procházky po městě jsou dámské tenisky vhodné, nicméně je zapotřebí vždy myslet na to, aby byly dostatečně vzdušné a pohodlné. Důležitou roli pochopitelně hraje také vzhled, v kurzu jsou vysoké podrážky, výrazné barvy, stylové sneakers a tzv. nazouvací trampky.

Je to pouze na tobě

Módní diktát je pro tuto sezónu relativně milosrdný, a proto volba konkrétního stylu záleží především na osobním vkusu a odvaze pustit si do šatníku výraznější modely bot. Všechny výše zobrazené modely bot najdeš společně s širokou nabídkou dalších skvostů na stránkách zmíněného obchodu časnaboty.cz. Nech se inspirovat a objev zajímavé novinky na léto.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.