Styl a móda

Jaká je nová barva na vlasy Wellaton 2 v 1?

Také tak miluješ intenzitu a lesk právě obarvených vlasů? Je tady nová barva na vlasy Wellaton 2 v 1 se sérem na osvěžení barvy. Jak sérum funguje a kdy ho použít, aby vlasy i po dvou týdnech vypadaly jako čerstvě obarvené?

Revoluce v barvení

Určitě i ty miluješ zářivé, čerstvě obarvené vlasy, jenže ty mohou rychle vyblednout. Wellaton vyvinul NOVOU barvu na vlasy 2 v 1, se kterou lze tomu předejít. To vše díky inovační technologii. A jak to funguje? V prvním kroku aplikuješ barvu Wellaton jako obvykle. Efektivní barvicí receptura pronikne do vlasů a dodá jim zářivou a intenzivní barvu. Hned po barvení použijš vyživující kúru pro lesk, která ochrání jejich povrch, takže se barevné pigmenty nebudou vymývat tak rychle.

Barva ovšem postupem času může začít blednout a vnější vlivy jako ultrafialové záření rovněž dokážou pigmenty rozložit a změnit barvu tvých vlasů. Wellaton proto přišel s jednoduchým druhým krokem při barvení vlasů – sérum na osvěžení barvy mezi dvěma barveními, které oživí barevné pigmenty ve vlasech dva týdny po první aplikaci, kdy začíná barva nejčastěji blednout.

Wellaton

Sebejistý krok

Známý kadeřník Tibor Němec říká: „Není nad právě obarvené vlasy, jenže barva i lesk se mohou rychle vytratit, potom má člověk na vybranou: nechat si je znovu obarvit nebo mít vlasy, které mají do dokonalosti daleko.“

Unikátní sérum na osvěžení barvy mezi dvěma barveními značky Wellaton stačí jednoduše nanést na deset minut – není třeba žádný dodávat peroxid ani jiné pomocné látky. Vetřeš si jej přímo do vlasů, kde jeho barvicí pigmenty načas osvěží původní barviva.

Tibor Němec doporučuje použití sérum na osvěžení barvy, díky němuž si uchováš svou barvu vlasů, která je nezbytnou součástí tvého vzhledu: „Všichni jsme už narazili na ženy, které mají skvělé vlasy a jsou si toho dobře vědomy! Mají sebejistý krok a svými vlasy vesele pohazují. Nová barva na vlasy Wellaton 2 v 1 vám prodlouží vzhled právě obarvených vlasů, aniž byste si je musela znovu barvit.“

Uvedení nové barvy na vlasy Wellaton 2 v 1 je počátkem nové éry v domácím barvení, se kterým budou tvoje vlasy dlouho vypadat jako právě obarvené. Barva na vlasy Wellaton 2 v 1 je dostupná ve 20 odstínech a doporučená cena je 179,90 Kč.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.