Styl a móda

Jak zkombinovat snubní a zásnubní prsten? Volba stejného materiálu je pouhý začátek

Čeká vás svatba a společně s partnerem se věnujete výběru těch správných snubních prstenů? Protože vám váš budoucí manžel již jistě věnoval prsten zásnubní, který již zdobí váš levý prsteníček, měli byste výběr prstenů snubních přizpůsobit vzhledu vašeho zásnubního prstýnku. Jak na to?

Klasika versus nový favorit

Svatba je vysněným okamžikem v životě snad každé ženy. Aby tento velký den proběhl bez problémů, je důležité vše důkladně naplánovat, ale na malé chyby se připravit. To platí o obřadu, ale nikoliv o výběru snubních prstenů. Ty totiž musí být dokonalé. Přestože žluté zlato je klasikou, stále větší popularitě se těší snubní prsteny z bílého zlata, které jsou vkusné, kvalitní a na pohled luxusní.

Zásnubní a snubní prsten? Musí tvořit dokonalý soulad

Zda jsou pro vás ale prsteny z bílého zlata vhodné, záleží z velké části na tom, jak vypadá prsten, který zdobí prsteníček vaší levé ruky. Zásnubní prstýnky se totiž podle tradice nosí i po svatbě na levém prsteníčku, společně s prstenem snubním. Je tedy naprosto nezbytné, aby spolu tyto dva prsteny ladily.

Neshodnete se s partnerem? Udělejte kompromis

Aby manželství vydrželo opravdu navěky, je nutné čas od času udělat kompromis. To platí i při výběru prstenů. Chcete-li svůj prst ozdobit luxusním prstýnkem s diamantovými kamínky, nemůžete chtít po svém partnerovi totéž. Nejlepším řešením je zvolit snubní prsteny ze stejného materiálu, ale ten pro nevěstu zvolit s briliantovými či jinými kamínky, zatímco ten pro ženicha bude hladký a bez přízdob. Tak budete oba spokojeni a vaše prsteny k sobě budou výtečně ladit.

Vstupte do manželství s dokonalými snubními prsteny, které si zamilujete a již nikdy je nebudete chtít sundat. Protože podle manželského slibu a tradice by vám měly skutečně dělat společnost do konce života.

Zdroj obrázku: Aleona / Shutterstock.com

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.