Styl a móda

Jak vybrat dámské sportovní hodinky?

Při výběru sportovních hodinek je třeba postupovat maximálně obezřetně, neboť nezáleží ani tak na jejich vzhledu, ale spíše na odolnosti, přesnosti a množství dodatečných funkcí.

Sportovní hodinky musí být naprosto perfektní!

Primárním účelem sportovních hodinek je „přežít“ i v extrémních podmínkách, musejí být tedy především pevné a odolné, což platí nejen pro sklíčko (doporučujeme např. sklo minerální či safírové), ale také pro řemínek. Přesnost je pak záležitostí kvalitního (zejména quartzového) strojku. Samozřejmě že i zde je prostor pro eleganci, neboť se stále jedná také o módní doplněk. Pokud si však prohlédneš sportovní hodinky na Hodinky-damske-panske.cz, sama se přesvědčíš, že jejich vzhled rozhodně neurazí.

Další důležitou vlastností sportovních hodinek je dostatek funkcí. V tomto ohledu pochopitelně záleží na tom, jaké fyzické aktivitě se věnuješ. V každém případě by jim neměly chybět stopky, výškoměr hloubkoměr, rychloměr, měřič pulsu a v neposlední řadě musí být vodotěsné. Ovšem pozor! Označení „water resistant“ najdeš na hodinkách, které VŮBEC nesmějí přijít do kontaktu s vodou, rozhodně si je tedy nenechávej na ruce při plaveckých aktivitách.

Jak vybrat dámské sportovní hodinky?

Stará pravda stále platí – značka hodinek rozhoduje

Základním kritériem při nákupu hodinek může být pochopitelně i značka. Samozřejmě nelze říci, že značkové hodinky musí být stoprocentně nejlepší, ale obecně tomu tak skutečně bývá. Pro sportovní aktivity jsou např. vhodné celosvětově uznávané špičkové hodinky Omega, případně hodinky Casio. Je však zároveň nutné nakoupit v některém z prověřených obchodů. Na závěr ti tedy můžeme doporučit již zmíněný e-shop Hodinky-damske-panske.cz, kde navíc ušetříš!

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.