Styl a móda

Jak udělat radost mužům vtipným tričkem?

Blíží se narozeniny vašeho miláčka a vy nevíte, co mu koupit? Když se ho zeptáte, co by rád, tak vám odpoví, že všechno, co potřebuje, má? Zkuste ho překvapit nejnovějším trendovým kouskem z kolekce vtipných pánských triček. Takové tričko s alkoholem nebo tričko s pivem jsou už ohranou písničkou. Přijďte s něčím novým a neotřelým. Co kdybyste pro něj vytvořila vlastní návrh trička? Nahodíme si pár možností, jak na to. 

V prvé řadě si proveďte menší průzkum

Trendy se rychle mění a asi byste nechtěla kupovat něco, co už není v kurzu. Sledujte své okolí, čtěte, abyste se dozvěděla, jaká pánská trika se zrovna nosí. Najděte tipy, jak vymýšlet kreativní nápady na slogany, abyste si případně nechala nápis na ideální pánské triko natisknout. Opravdu si dejte záležet a udělejte si malý průzkum, abyste viděla, co lidi baví a co je trendy. 

V případě, že se živíte uměním, jste umělkyně, nebo dokonce grafička, už se vám zřejmě v hlavě rozběhla ozubená kolečka a s největší pravděpodobností již máte pořádný kreativní náskok. Využijte toho, že máte specifický styl, že vás přitahuje určitá kultura nebo ráda tvoříte v nějakém konkrétním žánru. Ani se nenadějete a vtipné tričko bude na světě. 

Zjistěte, jaká pánská trika jsou zrovna v módě

Vaším prvním krokem by tedy mělo být zjistit, čím se muži aktuálně zabývají. Uvedeme si několik způsobů, jak změřit zájem a určit nejlepší strategii pro získání inspirace na tvorbu toho správného pánského trička.

Jak tedy zjistit, co právě frčí? 

  • ptejte se lidí, které znáte,
  • k průzkumu můžete využít i sociální sítě, Facebook, Instagram,
  • koukněte se do zájmových skupin pro muže,
  • zjistěte, jaká trička se aktuálně prodávají nejvíc.

Hledání ideální pánského trika

Myslete však na to, že ne všechna aktuálně nejprodávanější trička s potisky jsou zrovna výjimečná. Poměrně často narazíte na to, že lidé ve velkém kupují něco, co bychom mohli označit za klišé. Když se dostanete do situace, že si tohle uvědomíte, nastane nejlepší čas pro hledání ideálního pánského trika jinde. Ojedinělejší produkt získáte tak, že se budete sdružovat s lidmi, kteří srší kreativitou, ti vám v tomto odvětví jistě pomohou. Nicméně v každém případě musíte mít přirozený cit pro to, na co lidé reagují pozitivně. Jestli se smějí proto, že na někom vidí typické pivo triko, anebo proto, že vidí něco originálně vtipného a jedinečného.

Až se dostanete do bodu, kdy budete mít docela slušnou představu o tom, co byste chtěla vytvořit, včetně seznamu různých citátů, sloganů apod., můžete svůj seznam postupně zúžit na ty nejlepší myšlenky. K vytvoření vlastního návrhu pánského trička nemusíte být profesionálka ve Photoshopu, můžete využít spoustu bezplatných a levných nástrojů, které jsou uživatelsky přívětivé i pro začátečníky. 

V čem tedy můžete návrh vtipného trička vytvářet? Zkuste některý z těchto programů:

  • Canva
  • Adobe Spark
  • Pixir

Vzhůru do tiskárny na textil, nebo jednoduše do e-shopu

A až budete s návrhem hotová, předejte ho k tisku. A ať už to bude k výročí, nebo na Valentýna, určitě váš partner ocení, že jste vyvinula úsilí, abyste ho potěšila. Pokud to ale při sebevětší snaze nepůjde a žádné kloudné tričko s potiskem sami nevytvoříte, neváhejte a tričko s originálním vtipným nápisem prostě kupte. Možná nakonec narazíte na nějaký extrémně vtipný a originální kousek, který byste sami nevymysleli.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.