Styl a móda

Jak u mě pohořela listopadová krabička krásy…

Někdo je rád, někdo zase ne a já patřím mezi ty, kteří jsou tentokrát Ladyboxem upřímně zklamaní. Minulá krabička byla plná velice dobrých věcí a překvapeníček, které jsem si oblíbila. Ovšem jinak je tomu u listopadové krabičky, kdy mě opravdu nadchl snad jen jeden jediný výrobek. Pojďte se společně se mnou podívat do podzimní krabičky.

Crabtree & Evelyn Gardeners Hand Therapy, 25 g., plné balení

Tuším, že již v září jsme v krabičce mohly najít krém na ruce, minule byl od značky Lavera (nemůžu si ho vynachválit). Tentokrát přibyl další od Crabtree & Evelyn. Musím říct, že mě zaujal již na první pohled, má krásné balení bohužel s nepraktickým víčkem. Vůně krému je podle mě celkem příjemná a nic mě v ní neruší, velkou pochvalu má krém za velice rychlé vstřebávání! Cena krému je 190 Kč za 25 g, což opravdu není nejméně.

Ladybox - listopad 2014
Reakce na tento výrobek byla „už zase krém na ruce?“ nakonec jsem ovšem celkem ráda, že v krabičce byl.

Lambre Olivový oční krém pro citlivou pleť, 15 ml., plné balení

S očními krémy se momentálně roztrhl pytel. Přiznám se, že i ve svém mladistvém věku občas po tomto krému sáhnu, protože je moje noc někdy trošičku náročnější a příliš se nevyspím. Tyto krémy tedy považuji za skvělého zachránce očních váčků a unavených očí! Krém značky Lambre jsem otestovala prozatím pouze jednou. Velice chválím balení a krabičku! Velice se mi líbí aplikátor tohoto výrobku a vůni nemám co vytknout. Plné balení, které jsem objevila v krabičce, má hodnotu 149 Kč.

Ladybox - listopad 2014
Tento výrobek sice vyzkouším a možná i využiju, ale příliš mě nezaujal.

Anatomicals Sprchový gel, 300 ml., plné balení

Už pár krát jsem se značila naznačit, že značku Anatomicals nemám ráda, ba ji dokonce úplně nesnáším, ale i tentokrát se bohužel objevila v Ladyboxu. Tento sprchový gel, který je podle mého názoru úplným propadákem, by se měli stydět prodávat! Sprchový gel je v hodnotě 119 Kč a musím říct, že mě jeho vůně připomíná tak akorát prací prášek což je mi celkem nepříjemné.

Ladybox - listopad 2014
Co říct? Prostě doufám, že už se tato značka v LB nikdy neobjeví. Já si tento nevkusný sprchový gel s nepříjemnou vůní určitě do koupelny nedám.

Cattier Maska na mastnou pleť, 12.5 ml., plné balení

Masku na mastnou pleť bohužel příliš nevyužiju, má pleť je spíše suchá. No ale tak co už… výrobek mě nijak neoslovil, ale ani neurazil. Cena masky je 208 Kč za 100 ml.

Ladybox - listopad 2014
Z obličejové masky taky nejsem příliš unešená!

Skin&Co Roma Sicilian Light Serum, 5 ml., vzorek

Většinu těchto malých vzorečků daruji mamince, tentokrát jsem ovšem neměla po ruce jiný krém a tak jsem si říkala, že ho přeci jen vyzkouším tentokrát sama. Krém je celkem příjemný, dobře se roztíral, rychle se vstřebával a skvěle pokožku hydratoval, co mě trochu zklamalo, byla opět vůně, která mi nebyla moc příjemná. Vůně mě ovšem od používání tohoto krému neodradila.

Ladybox - listopad 2014
Pro jednou jsem vyzkoušela vzorek krému já sama. Nejsem zklamaná možná spíše mile překvapená ovšem v krabičce mě taky nijak nenadchnul.

Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick Beauty Balm, 30 ml., vzorek

Jak už jsem se zmínila v tomto Ladyboxu se nacházel asi jediný produkt, který mě opravdu velice potěšil a byl to právě tento balzám od firmy Schwarzkopf. Musím říct, že má naprosto úžasnou vůni, která na vlasech vydrží opravdu poměrně dlouho. 153 ml koupíte za 399 Kč.

Ladybox - listopad 2014
Tento výrobek jsem celkem uvítala, ovšem můžu si ho sehnat i mimo Ladybox.

Max Factor Skin Luminizer Foundation, 2 ks vzorku 2 ml

Bonusem v této krabičce byl Skin Luminizer Foundation od značky Max Factor. Přiznám se, že jsem je ještě nezkoušela, ale určitě v brzké době vyzkouším, co je vlastně ten Luminizer zač. Cena tohoto výrobku je 434 Kč za 30 ml.

Ladybox - listopad 2014
Tento výrobek jsem celkem uvítala, ovšem můžu si ho sehnat i mimo Ladybox.

Shrnutí

Co Vám budu povídat! Já jsem se v této krabičce příliš nenašla a moc věcí mě neoslovilo, ale třeba to byla ta pravá krabička pro někoho jiného. Přílohou byl i tentokrát časopis „Krásná a zdravá“ A co na ni říkáte Vy? Jsou pro Vás tyto výrobky nadšením nebo spíše zklamáním jako pro mě?

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.