Styl a móda

Jak sladit outfit s přítelem? A jak s duchem Vánoc? Je to brnkačka!

Taky tě občas na ulici zaujme zamilovaný pár, kterému to dohromady pořádně sluší? Ukážeme ti, jak můžeš sladit outfit s přítelem a zároveň porazit nudu v předvánočním šatníku.

Oblečení pro páry má smysl pro humor

Ruku v ruce vstříct módní originalitě, tak přesně to je filozofie dokonale sladěného oblečení pro páry. V hromadě nevkusných stejnokrojů jsou vtipné designy jak blesk z čistého nebe. Pestré barvy na sebe snadno upozorní, kvalitní materiály nezklamou a nikdo nebude pochybovat o tom, že k sobě s přítelem patříte na 100 %. To ocení nejen chorobné žárlivky! Vždyť společné tričko či mikina je v neposlední řadě hlavně zajímavý dárek. O radost z nového přírůstku se tak snadno podělíš s milovaným protějškem.

Trička pro páry

Samostatná módní mise

Propadnout kouzlu oblečení s nápadem můžeš i bez přítele. Sezóna je v plném proudu a je čas přemýšlet nad tím, jak osvěžit image, ale zároveň nezmrznout. Před všemi rozmary počasí tě ochrání elegantní dámské kabáty v pastelových barvách, které stačí pro dokonalý výsledek doplnit minimalistickými doplňky. Mezi trendy se vrací výrazné kapuce společně s vychytralým kombinováním elegantních a vyloženě ležárních prvků. Trošku módní schizofrenie umí zamotat hlavu a dámské oblečení má rázem požadovaný šmrnc.

Dámské kabáty

Sob je hitem Vánoc

Vánoce se blíží tryskovým tempem, což kromě stresu a pár kil navíc přináší zpět ikonický svetr se soby. Ten tentokrát sice nevznikl pod pletacími jehlicemi milované prababičky, ale to z něj nedělá o nic horšího společníka při prožívání vánočních tradic. Stačí si vybrat barevnou variantu, pasující velikost a pohodu nejzasněženějších svátků v roce máš na dosah.

Svetr se soby

Od hlavy k patě

Načerpej inspiraci s e-shopem Klouty, který tě vezme na exkurzi mezi kousky oblečení s nápadem. Exkluzivní zboží a doprava zdarma je jasná věc. Furt nevíš, jak potěšit přítele. Nebo snad vlastní šatní skříň? Ale no tak, vždyť možností, jak se vyšvihnout, je celá řada. Pro zajímavé akce a slevy nezapomeň sledovat Klouty na facebooku, kde se dozvíš také o dodávkách nového zboží. Jedině tak budeš mít jistotu, že už nepropásneš módní revoluci!

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.