Styl a móda

Jak si vybrat nové džíny?

Vybrat si nové džíny dnes není vůbec snadné. Ono totiž nejsou džíny jako džíny. Existuje jich nepřeberné množství druhů. Vyznat se v nich je poměrně náročné. Není však třeba podléhat panice. Poradíme vám, jak si vybrat ty nejlepší.

Ono matoucí už je i označení riflí, udává se totiž obvykle v palcích. A tak označení W32 L34 nebo také 32/34 znamená pas (waist) 32 palců, tedy 77,5 centimetrů. Délka, čili length, 34 palců představuje délku 85 centimetrů. Když vám však povíme jak, i přes tyto matoucí údaje si ty správné rifle dozajista vyberete.

Džíny pro postavu s křivkami

Ženy s postavou přesýpacích hodin, nebo také hrušky, by měly sáhnout po tmavších džínách střihu “boot cut”. Takovéto kalhoty obepínají pozadí i stehna a pod koleny se pak lehce rozšiřují anebo mají klasické nohavice. Pakliže potřebujete zamaskovat své pozadí, pomohou vám v tom jednoduché kapsy našité blízko u sebe.

Džíny pro chlapeckou postavu

Štíhlé ženy s poněkud nevýraznou postavou, tedy úzkými boky, plochým pozadím a nenápadným pasem, nejvíce sluší vyšisované džíny s různými aplikacemi a propracovanými detaily. Smyslných křivek pak docílíte s pomocí slimek s vysolým pasem.

Džíny pro sportovní postavu

Sportovní postavě skvěle sednou kalhoty pánského střihu, takzvané boyfriend jeans. Kromě nich pak těmto ženám sluší i volněji střižené kalhoty s ohrnutými nohavicemi nad kotníky. Sáhnout mohou i po skinny džínách, které se vyznačují tím, že volně obepínají boky i nohy přesně tak, aby zakrývaly vaše přednosti.

Džíny pro menší postavu

Ženy s menší postavou, ale se štíhlýma nohama si zcela bez obav mohou dovolit slimky, které doplníte o boty na podpatku. Krátké nohy zamaskujete s pomocí zvonových kalhot.

Džíny pro vysokou postavu

Vysokým ženám sluší slimky i kalhoty pánského střihu. Vhodné jsou i džíny s nohavicemi volnějších střihů. Vyhnout by se naopak měly střihu s vysokým pasem. Lepší jsou nízké bokovky.

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • To já jsem letos udělala změnu a všechny džíny jsem si koupila z druhé ruky přes https://www.onlinesekac.cz/ Měla jsem trošku obavy, aby se takto použité džíny daly nosit, al všechny dorazili ve skvělém stavu, takže spokojenost. Za tu skvělou cenu jsem nic lepšího snad dostat ani nemohla 🙂

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.