Styl a móda

Jak se stát modelkou? Agáta radí!

Chtěla by si se stát modelkou, která je hvězdou každé exkluzivní módní přehlídky, ale nevíš jak? Cesta je to trnitá, ale přece nemáš co ztratit. Vyzpovídali jsme Agátu Hanychovou z Agata Models a zeptali se jí na všechno, co začínající či potenciální modelku může zajímat. Věř mi, že je to hodně zajímavé čtení. Cesta do světa profesionálního modelingu je trnitá, ale pokud se na to cítíš a věříš si, vyplatí se ji absolvovat. Takže jak se vlastně stát modelkou?

Nutné předpoklady

Jsem tvoje Kámoška a nemám důvod ti lhát – aby si se mohla stát modelkou, je zapotřebí k tomu mít nějaké předpoklady. Stejně jako basketbal nemůže hrát chlap, co má 150 cm, tak ani modeling není pro trpaslice. Stejně tak asi není nutné dodávat, že by si měla pečovat pravidelně o svůj vzhled a postavu. Zapomeň však na vyzábliny a přestaň se prohlížet v zrcadle. Pokud si sama se sebou spokojená a vzhledem k výšce máš adekvátní váhu a postavu, není co řešit.  Míry 90-60-90 jsou dlouholeté cliché, které by se mělo zařadit vedle legend, pověstí a pohádek.  Centimetr sem, centimetr tam, u modelky záleží na celkovém vzhledu a charisma – musí sama sebe umět prodat.

Nejsi ty náhodou modelka?

Určitě už si to zažila: „Slečno, nechcete být modelkou? Mohu Vás nafotit!“ Úplně cizí člověk ti na ulici podává vizitku a zve tě na kávu. Nenech se opít rohlíkem. Vizitka tě nezabije, ale rozhodně nevěr lidem, kteří takhle oslavují dívky na ulici. V lepším případě je to jenom kluk, co se ti snaží polichotit, v horším to může být podvodník s velmi nepěknými záměry. Všechny informace z vizitky si doma ověr, seriózní agentura bude mít své webové stránky a reference. Teprve až pak můžeš nějaké takové pouliční nabídce důvěřovat.

Registruj se na webu

Existuje velké množství internetových stránek, kde si můžeš zdarma či za poplatek vytvořit profil a nahrát na něj vlastní fotky. Profily většinou prohlížejí amatérští fotografové a různé menší agentury, takže to není až tak úplně zbytečné. Mnoho začínajících hostesek či modelek se tak dostalo k zajímavé focení, kulturním akcím, regionálním soutěžím nebo menším přehlídkám. Rozhodně ti mohu doporučit web Foto-modelky.cz, na který můžeš nahrát své vlastní fotografie. Navíc na nich najdeš i seznam aktuálních castingů a adresář agentur a fotografů. Umístit svoje fotky na internet je pro začínající modelku téměr povinnost, jedině tak si tě někdo všimne. Tvůj profil na serveru Foto-modelky.cz můžeš považovat za svou vizitku, na kterou se můžeš odvolávat při hledání menších zakázek. Ve výsledku aspoň poznáš, jestli by o tebe jako modelku mohl být zájem. Na druhou stranu však neotvírají tyhle weby dveře do světa opravdového modelingu. Na webech tohoto typu má profil tisíce holek a lehce zapadneš. Navíc pokud nemáš kvalitní fotografie (ne, fotky z koupelny nestačí), tak pravděpodobně ani tvůj profil nikoho nezaujme. Nezapomeň tedy raději sázet na kvalitu než kvantitu. Pěkný profil ti může otevřít dveře za dalším profesním postupem.

Modelingové agentury

Absolutně nejlepší cestou, jak se stát modelkou, je navštívit modelingovou agenturu. Možná to zní dost komplikovaně, ale pokud to myslíš s kariérou modelky vážně, není lepšího řešení.

Vyzpovídaly jsme Agátu Hanychovou z agentury AGATA MODELS s a zeptali jsme se jí na všechno, co by tě mohlo zajímat. Sleduj rozhovor!

1) Agáto, hodně dívek, které se chtějí stát modelkou a mají už za sebou obchůzky po pár agenturách, odradí nutnost mít svůj book. Nejedná se o malou investici. Platí to i u Vás a je to doopravdy taková nutnost?

Určitě je to nutné, bez booku modelku dělat nemůžete. Je nutné mít book a setkarty.

2) Modelky začínají velmi mladé. Je vůbec nějaký věkový limit, do kdy je možné stát se modelkou? Pokud ano, kdy je optimální začít na sobě pracovat?

Ja myslím, že tak 13 let je optimalní na začátek, ale je to individualní. V zahraničí je ta hranice opravdu nízká. V ČR dívky začínají klidně i okolo 16ti let.

3) Vyplatí se před návštěvou agentury absolvovat nějaké kurzy? Za všechny jmenujme například catwalk, fotomodeling či styling, které pořádáte.

Já sama jsem kurz ve 13ti letech absolvovala a určitě mi pomohl, abych se přestala stydět a nějaké základy mi dal. Chůzi a focení zdokonalíte ale nejlépe praxí.

4) Každý si modelku představuje jako 90-60-90. Podle čeho se rozhodujete u mladých dívek – BMI, symetrie, výška, osobní kouzlo…? Nějaké minimální požadavky určitě musí existovat.

Ano a to je výška, která musí být minimalně 175 cm.

5) Vadí modelingovým agenturám například tetování, piercing či krátké vlasy? Čemu by se začínající dívky z hlediska těchto “zkrášlení” měly hlavně vyvarovat?

Určitě! V zahraničí těžko dostane práci potetovaná holka, takže kdo chce začít s modelingem, neberte si ze mě příklad. Já jsem se nechala potetovat až v 19ti letech, kdy jsem věděla, že do zahraničí už nechci.

6) Upřednostňují agentury dívky, které se již zapojily do různých lokálních soutěží – třeba i bez většího úspěchu? Hodně dívek kvůli tomu posílá přihlášky všude možně.

Já určitě ne, nemám ráda objížděčky soutěží – tak se jim mezi modelkama říká…

7) Především veřejnost si představuje práci modelky jako něco strašně lehkého. Je důležité mít pro práci modelky nějaké předpoklady, ať už je to psychická odolnost či něco jiného? Napadá mě třeba schopnost nebrat si vše osobně.

Určitě to není to, co si spousta lidí myslí – že vstanem odpoledne, někdo nás učeše, nalíčí a šup na molo. Je to hlavně o trpělivosti. Na velké přehlídky je nástup už v osm ráno, je choreografie, líčení, fitting a spousta čekání.

8 ) U nás v ČR je velké množství modelingových agentur, které se markantně liší svým přístupem. Co může Agata Models nabídnout navíc?

Je nejlepší! Ne myslí , že pro holku, co chce zatím pracovat jen v Čechách, je Agata Models opravdu jedna s největším množstvím pracovních nabídek.

9) Dne 26.2.2010 v SILWER CAFE pořádáte Casting pro nové tváře. Měly by se dívky, která mají zájem dorazit, na něco speciálně zaměřit? Co by vlastně mělo patřit k přípravě na takový casting?

Vzít si sebou plavky, úsměv, pokud mají fotky. Ne přijít zmalované a nafoukané!

10) Závěrem bych Tě poprosila o nějaký kratičký vzkaz pro začínající modelky, ale i dívky, které zatím nenašly odvahu. Děkuji.

Nebojte se, v životě se má zkusit vše!!!!!!!

Štítky

94 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

 • Snažím se sama sebe přesvědčit, jestli na ten konkurz od AGATA MODELS jít… etě si to asi budu muset ale pořádně rozmyslet, nemam tolik odvahy asi.

  • ahoj jmenuju se sabina je mi 15 let měřim 175 cm a chtěla bych se zúčastnit modelinku

 • Bez booku to jde, ale hodne tezko… vsude na vas koukaj jak na nekoho, kdo spadnul z visne… ja mela to stesti, ze mi ho potom zaplatila agentura

 • Ahoj Ivetko, bohužel minimální výška je doopravdy 175 cm. Nejsi jediná dívka, které se kvůli výšce nemůže stát profi modelkou, ale určitě není problém zkusit třeba práci hostesky apod. Přeji hodně štěstí.

 • ahojky take by sem chtela byt modelkou postavu na to mam mam ale jsem na to moc mala mam jen 165 cm ale doufam že jeste vyrostu je mi teprve 13 let…ale chtela by sem se zeptak od kolika muhu delat hostesku

 • Ahoj Andrejko, hostesku můžeš dělat už klidně od 13 let. Záleží pouze na tom, o jakou akci se jedná. U některých akcí se preferují starší hostesky, u některých zase mladší. Stačí se přihlásit do nějaké agentury a ta ti již práci dojedná.

 • ahoj měřim 155cm je mi 11 let a vážim 42 kg můžu se stát modelkou ?
  dík za odpověď

 • Ahoj Krystýnko a vlastně i všechny holky. Nezapomeňte na to, že v takhle nízkém věku doopravdy nezáleží na výšce nebo hmotnosti, to v 11 až třeba nějakých 15 letech nehraje žádnou roli. Jde o jedno – nebát se a zkusit to! Nenechte se odradit prvním nezdarem. Modelka by měla být osobnost, musí umět zapůsobit. Pokud si o sobě teda Krystýnko myslíš, že to “něco” v sobě máš, zkus to aneb jak říká Agáta, zkusit se má vše!

 • Aojík bydlím v karlových Varech, je mi 13 a měřím 165 a chtěla bych se stát modelkou ale nevím jestli v K.V jsou dobré agentury a chtěla jsem se zeptat jak se stát fotomodelkou?Děkuji předem za podpověd…Pp:*

 • Ahoj DeniSsko, ve Varech je asi nejznámější modelingová agentura Belle Prestige, která pořádá i soutěž pro začínající modelky s názvem Belle Vision Model. Krom toho je pod touto agenturou také hodně fotomodelek, které se objevily v hromadě časopisů a magazínů. V agentuře ti určitě poradí, jak se mezi fotomodelky přidat.

 • Ahoj Pajino, máš k tomu podle všeho předpoklady, ale nezapomeň na to, že to není pouze o číslech… záleží na mnoho dalších věcech. Být tebou se ale nebojím a zkusím to.

 • Ahoj, chci se zeptat na nějakou opravdu dobrou agenturu v okolí Liberce a ještě taky na dobré fotografy taktéž v Liberci..díky

 • ahoj,mela bych dozat
  je mi 14 let a merim 166 cm,vim ze jsem na modelku mala a tak bych se chtela zeptat jestli nevite o necem jako je fotomodeling nekde v brne?dozvedela jsem se ,ze u fotomodelingu neni nutne mit 175 cm.
  dekuji za odpoved

 • Ahoj.
  Chtěla bych se zeptat. Je mi 13 let,měřím 164 cm a vážím 48kg. Také ráda zportuji a mým snem je stát se modelkou. Vím že rozhodně ještě porostu. Moje mamka měří přes 173 cm a táta je také vyskoký. Myslíte že bych se mohla stát modelkou ??? Prosím poradte.

 • Ahojky chtěla bych se zeptat jestli bych se mohla stát fotomodelkou! Když mám přes 150 a vážím 40 !! Prosím odepište děkuji !! 🙂 třeba na email !

 • Ahoj holky, jednu chvilku jsem chtěla na dotazy přestat odpovídat, ale vzhledem k tomu, že jejich množství se množí, tak mi to nedá :-). I když mi řeknete na milimetr přesně, jak jste vysoké a na gram přesně, jakou máte hmotnost, nedokážu Vám poradit. Modeling je hodně o nátuře, vytrvalosti a přesvědčení. Musíte v sobě najít odvahu a zkusit to – teprve čas vám totiž řekne, jestli na to máte nebo ne.

 • ahojky.. mím snem je se stát modelkou aspon tedy foto modelkou protoze jsem vysoká jen 165cm a mám váha je 50kg a je mi 14let.Mno a nevíte o něčem v Brně ? o nějakém focení začinajících modelek nebo něco?Nebo co je tam vče za různé agentůry? Má sestra ty je 13 a ona by chtěla být herečkou a není vůbec stydlivá ale a má nějkaké skušenosti , takl jestli by ste mě a jí nepomohla . Děkujeme za odpověd Katka a Bára 🙂

 • No, někdo jako je Agáta Hanychová, která si žehlí gatě, když je má na sobě. Popálí se tak, že má na noze popáleniny druhého stupně a myslí si, že za týden může fotit do Egypta…. A navíc je jí spáleného šátku od cigarety víc líto, než pobuchaného auta a vědomí, že tím svým manévrem mohla někoho zabít….
  Taký člověk by potřeboval pořádnú přes hubu, aby se mu v palici rozsvítilo a ne aby oblboval další slečny.

 • ahoj mohla by sem se nekdy stat modelkou bude mi 12 merim 158 a vazim 39kg ale mi rodice jsou moooc vysoky myslim ze jeste porostu asi pred pul rokem sem se potikala z mentalni anorexii vazila sem 28kg a merila 157cm ale ted uz sem v poradku kazdy mi rika ze sem krsna a ze muzu byt modelkou

 • Chtěla bych se zeptat jestli bych měla šanci stát se modelkou když: meřím 164 a vážím 70kg…musím se přiznat že modelkou chci být od ranného dětství ,ale velice mě trápí má výška a hlavně ta váha…děkuji předem za odpověď

 • To tu teda radí ta pravá…nepochopím jak nekdo jako je Agáta může nekomu radit…poradit může maximálně jak se chovat jako … tohle opravdu nechápu…měla by se na chvilku stáhnout do ústraní a zamyslet se nad svým chováním a něco s tím dělat , protože tady na ní není nikdo zvědavej…!!!

 • ahoj, je mi 13 jsem vysoká a štíhlá chtěla bych se stát modelkou, ale mám rovnátka, vadí to ?

 • Ahojik, jmenuju se Petra Zítková, mám moc ráda Agátu Hanychovou.. Je to můj velký vzor 😀 Moc jsem se uz od sveho detstvi chtela stat modelkou jako ona :)) Kdyz je mi skoro 13 let, mam vysku 155-160cm a vazim 38-40kg, mela bych apon nejakou malou sanci byt nekdy modelka???

 • Ahojky, chtela bych byt modelkou je me 12 let a merim 155 cm, neni to moc brzi byt modelou a nejsem na to moc mala?? Vzali by me tam kdyz jeste porostu??

 • Ahoj…fakt sem v rozpačité situaci, je mi 15(nebudu si ubírat-patnáct a půl) a měřím tak 183cm (cca každý metr je trochu jiný a já pro klid rodičů už se radši neměřím :))…vážím 62kg, a ano moc ráda bych to zkusila. Jen i přes tenhle ,,návod,, si nejsem jistá, kdybych nekde našla přesný návod kolik vážit tak neříkám že budu držet nejakou drastickou dietu, ale cvičila bych. Jen se bojím že tohle zrovna není ten dobrý konkurz. Nevíte kde by to bylo pro uplně začínající slečnu nejlepší?…+je nutnost mít book?

 • ahojky chtela bych se stat modelkou ale je mi teprve 12 let měřím kolem 165 cm a sním o tom prakticky celý svuj zivot nevím kamarádky mi říkaj ze na to mám prosím odepište mi

 • Ahoj chtěla bych se zeptat jestli se nekonají nějaké castingy na modelku nebo fotomodelku ve Zlíně?Je mi 14 a měřím 170cm.Ráda se fotím a mím snem už od malička je stát se slavnou modelkou nebo fotomedlkou jk je Agátka,mám ji moc ráda je to můj největší vzor,je přirozená na nic si nehraje.všichni mi říkají že na to nemám,že si mě nedokážou představit na mole.Ale já na ně nedám,chci to zkusit a chci jít a svím snem.Diky za odpověť

 • Ahojky Agátko ,
  Chtěla bych se tě zeptat myslíš že mám šanci se stát fotomodellkou ? měřím 169 cm a važím 60kg zkoukni mojí katru na fotopatračce:-).Rada bych se dostala kam ty do časospisu Playboy myslíš že mám naky šance ??? děkuju předem za odpověd

 • Pokud nevíte, jestli máte na to stát se modelkou, tak se zdarma zaregistruje na našem serveru http://www.foto-modelky.cz a uvidíte, zda vám budou chodit nabídky fotografů a agentur. Hodně štěstí ve světě modelingu přeje Jirka

 • Ahoj je mi 13 vážím 41kg a měřím 168cm ale mám na obličeji malou jizvu když si dám make up není vůbec vidět můžu se i tak stát modelkou ?? děkují za odpověd

 • Ahoj jmenuji se Ester mám 13let, a měřím 168cm,vážím 41kg,obličej mám čistý bez jediného pupínu postava štíhlá dobře stavěná.

 • dobry dej ja bijsem jse chtela prihlasit na modeling ale az 2012 protoze ja jsem mimoradne v anglii jak krebijsmese dobudli ja my 10 let jestli jo tak napista na muj email dekuji za pochopeji ba bich jse stela s tat fotomodelkou…

 • Ahoj mohla bych se zeptat jestli se můžu stát modelkou když jsem pihatá a mám i jednu větší pihu na tváři?Není to třeba nějaká překážka ?

 • S agenturou Agáta Models mám špatné zkušenosti – NEDOPORUČUJI. Výplata měla zpoždění (byla jsem ráda, že vůbec došla), H. Chymčáková všechny e-maily ignorovala a po telefonu nevěděla pomalu, o co jde. Mzda nedošla v plné výši – stále ji s kolegyněmi vymáhám. Na internetu jsem našla další 2 negativní názory. Dejte si pozor!

 • :DDDDDDDDDDD Prej Agáta modelka :DDDDDDD To i já jsem větší modelka a to jsem byla pouze jednou v Shenzhenu (Čína):DDDDDD

 • Ahoj! můžu se zeptat kolik musí modelka měřit a vážit?a kolik mi musí bejt let? mam míry docela malé i velké co s tim mam dělat?moje míry jsou 85-75-86
  něco musim schodi a i nabrat jak to mam udělat prosím poradíš mi děkuju předem!

 • ahoj je my 15 let a chtela bych se stat modelkou 🙂 moje vyska je 179 cm vazim 60kg dekuji za odpoved :))

 • Ahoj je mi 12 v dubnu mi bude 13 važím 41kg meřím 150cm mam dlouhe tmavo hnede vlasy jsem hubena mohla by jsem se stat modelkou ?? ale by to bylo třeba v Břeclave nebo nekde blízko Podivína :)dekujíí za odpoved :))

 • Ahoj je mi 12 a v řijnu mi bude 13. Měřím 162cm, vážím 45kg. Jak se mohu stát modelkou? Děkuji za odpověď.

 • je mi skoro 26 a mám tři děti ve svých 18 letech jsem se dostala do modelnigové agentury,ale díky těhotenství jsem se už nijak neangažovala,už mi bude 26 a dost toho lituji já bych se chtěla věnovat jen Foto modelingu pořád mám jednu výhodu všichni si myslí,že mi je stále kolem 20 let šlo by s tím ještě něco dělat?:-(

 • Dobry den jmenuji se Denisa a chtela bych se stat modelkou ale je mi teprve 10 a v kvetnu mi bude 11.Je to muj nejvetsi sen uz od mich peti let.Ale je tu malej problem nemam se rada.A tak se chci zeptat jestly to nevadi Popis: dlouhe tmave vlasy,cokoladove oci,vazim 29kg(mnela jsem vaznou nemoc a zhubla jsem o 5kg),vyzka 140cm,malej nos,malou pusu a tluste rty a stredne usi.A bydlym na morave v kromerizi dekuji za odpoved

 • ahoj jmenuju se monika je mi 10let tet cervenci mi bude 11 let merim 134 a vazim 31 a mam dlouhe vlasi as na kolena a vsechny lidi mi rikaj ze budu mit hezkou postavu a ze budu hezka holka ale ja chci bit modelkou a taky umim tancovat umim jich 4 tancovani a moc touzim bit modelku

 • Ahoj…Je mi 13 let v srpnu mi bude 14.Měřím 175 cm a vážím 50 kg…Mám šanci na to stát se modelkou ?:)

 • jemi 12 měřím 162 cm číslo bot :41 vážim 42 kg mohla bych se stát modelkou?? prosím o odpověd

 • ahoj je mi 11 let vážím 32 kilo a měřím 137 centimetrů mám dlouhé vlasy do půlky zad mohla bych se stát modelkou?????

 • Ahoj je mi 13 let 😀 vážím 50 kg měřím:155-160 cm. Mám hnědé krátké vlasy, oči jsou hnědé 😀 nos je docela ujde rty trochu větší . Stát se modelkou je můj celoživotní sen 😀 sním o tom už o 5 let 😀 Mohla bych se stát modelkou ??? Děkuji za odpověď 😀

 • Ahoj jmenuji se Kristýna v září mi bude 13let vážím 37 kilo a měřím 159 cm , ale mám trochu problém s pletí semtám nějaký malý pupínek. mohla bych se stát modelkou?

 • Ahoj,jmenuji se Karolína a chtěla bych se stát modelkou.Všichni mi říkají,že se mám přihlásit do nějaké modelingové agentury.V dubnu mi bude 15,zatím ale 14. 😉 Popis mé postavy: Jsem štíhlá,dlouhé nohy,hnědé dlouhé vlasy i oči.Vážím 45 kg a měřím 168 cm. V 15.letech bych zkusila nafotit nějaké portfolio. Za zkoušku nic nedám,buď to výjde,nebo ne. Nemám přece co ztatit,předem děkuji za odpověď. 🙂

 • Před krátkou dobou jsem poslala několik přihlášek do agentur a jednu i na web se začínajícími modelkami.Jsem pěkná v obličeji, jsem štíhlá, vytrvalá, ambiciozní, flexibilní a být modelkou je můj sen.Bohužel jsem malá a o malé modelky nikdo nestojí :-/ je mi třináct a tak mám pravděpodobnost, že ještě vyrostu ale kdo ví….

 • Ahoj, je mi 18 měřím 175, vážím 55kg nemohu najít modelingovou agenturu, kde bych se uplatnila…

 • Ahoj :))
  V srpnu možná pojedu na modelingový tábor. :))
  Modeling je můj sen vždycky jsem si s mojí nejlepší kámoškou hrála na modelku a fotily se.
  Jednou jsem byla na nějakém Castingu na natáčení filmu když mi tam nafotily asi 100 fotek pan fotograf mi oznámil o samotě že jsem fotogenická.Totiž si mě vybraly a dali mi lístek (vizitku) kterou dostalo jen pár zvolených lidí 😉
  Kámošky mi říkají že ze mě bude jednou modelka…:’)
  Zatím je mi 11 let,vážím 32 kg,měřím 150 cm a číslo mích bot je 36/37. Ale strašně ráda pozuju,fotím se a dělám rodičům,kámoškám modní přehlídku zkouším.
  Měla bych na modeling…?
  Vždy to byl můj sen…

 • Taky jsem to zjišťovala,a to stačí si najít svojí agenturu a nebo nějakou soutěž,podle co chcete dělat jestli modeling nebo herectví…..;)

 • Holky, vy to vidíte, jako Hurvínek válku 😀 Jestli chcete být vážně modelky musíte se dostat do nějaké agentury jako třeba Czechoslovak models, nebo Elite models. Jinak vysolíte rádoby agenturám tisíce za book, který vám bude k ničemu. Nejdřív si řeknět,jestli na to vážně máte ( min. 175cm, BMI 18, nebarvené vlasy, pěkná plet’,…) jinak se budete někde zbytečně ponižovat.

 • Ahoj je mi 12 v dubnu mi bude 13 vážín 50,2 je to moc nejsem moc tlustá chtěla bych se stát modelkou měřím 167 je to zatím málo mamka říká že ze mě bude jednou moc hezká holka a vysoká 😀

 • Ahoj je mi 11 a červenci mi bude 12. měřím 140 cm a vážím 32kg chtela bych se stát modelkou už teď jdeto a jak se stát modelkou?

 • ahoj je mi 12 a v prosinci mi bude 13 merim 172 cm a vazim 53,3 kg myslis ze bych mela byt hubenejsi? a chtela bych byt modelkou ale mamka mi rekla ze jsem na to moc mala .co myslis co mam delat odepis prosim 🙂

 • Ahoj je mi 12 let a v květnu mi bude 13 let. Měřím 167 cm a vážím 49 kg. Jak se mohu stát modelkou? Děkuji :)..

 • ahoj je mi 15 a měřím 169cm vážím 52kg v prsech měřím 85cm v pase 70cm a v bokách 84 cm takhle vypadám myslíte že bych mohla byt modelkou ? děkují 🙂

 • Holky všechny máte problém s výškou. Jsem jedna z vás, takže to chápu 😀 Dokonce jsem našla jeden produkt, který by údajně měl podpořit růst. Trochu se bojím, že to nebude fungovat. Vyskoušela to některá z vás? http://www.supergrowtaller.com/
  Jestli o tom víte cokoli, napište to do komentáře 🙂 díky mohlo by to spoustě z nás pomoct 🙂

 • ahoj je mi bylo mi 10 v tet v lednu a vsichni mi ríkají ze bych mela jít na modelku
  merím 152 vázim 38 kg. mohla nebo muzu se stat modelkou ?????????? dekuju za odpoved

 • ahoj je mi 12. Mám pihy a hodně kámošek říká že to vadí a ta druhá polovina zase to zakriješ make-upem.Měřím přibližně 178 cm a vážím 59 kg (je to moc ?)

 • AHOJ JE MI 13 LET , MĚŘÍM 169cm.VÁŽIM 65kg ale mam moc těžky kosti takže…..
  mohli by stemi říct jak se stát modelkou. děkuji za odpověd.

 • Ahoj je mi 12 a v březnu mi bude 13.. Měřím 171 cm ale vážím 65kg .. Měla bych šanci se stát modelkou?

 • Ahoj, je mi 13 měřím 174cm, a vážím 45 kg. Co myslíte mohla bych se stát modelkou? A nevíte o něčem v okolí písku? Děkuji!:)

 • ahoj jemi deset 20 zaří mě bude 11 let měřím 156 cm a vážím 40 mám vlasy bod ramena bruneta

 • Ahoj je mi 12 let jsem 157 cm vysoká, štíhlá, mám dlouhé blond vlasy a šedé oči, vážím 37 kg.
  Mohla bych být modelkou ?
  Děkuji za odpověď 🙂

 • Je mi 12, měřím 150cm a vážím 37kg. Měla bych šanci se stát modelkou? S tou výškou to je blbý, to vím, ale doktor mi říkal že ještě vyrostu, a prý to nebude málo:D

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.