Styl a móda

Jak se obléct na první rande?

Určitě sama víš, že kdykoliv se chystáš na nějakou párty, nebo společenskou akci, máš problém si vybrat oblečení. Většině žen a slečen se zdá, že v šatníku vlastně nemají nic pořádného na sebe. Pamatuj si, že kamkoliv půjdeš, musíš se cítit pohodlně. To samé platí v případě, že se chystáš na své první rande. Nedělej si s tím hlavu, kámoška ti poradí, jak na to!

Méně je někdy více

Pokud si potkala kluka, se kterým se vídáš již několik měsíců a rozumíte si, je čas na první rande. Většina kluků neotálí a spěchá. Měj na paměti, že musíš mít svou hrdost a zůstat sama sebou – platí to i v případě tvého outfitu. Když tě kluk požádá o rande, nevyhneš se otázce ‘co na sebe’. První dojmy jsou často dojmy trvalé, proto je nutné vypadat co nejlépe, ale zároveň je nutné si pamatovat, že čeho je moc, toho je příliš. Mnoho dívek a žen si na své první rande obléká šaty a mnoho z nich také zapomíná na to, kam vlastně vyrážejí. Jak jsme již zmínily, platí také pravidlo, že méně je někdy více. Pokud i ty toužíš na svém prvním rande okouzlit v príma šatičkách, měla by sis pamatovat, že není až tak těžké vybrat správné šaty, jako odhadnout celkovou situaci.

%CODE1%

Důležité je i místo

Za prvé, zvaž místo. Místo konání je jeden z nejdůležitějších faktorů, který rozhoduje o tvém outfitu. Většina mladých párů chodí například do kina. Jestliže je to i tvůj případ, zvol si jeden z těchto stylů : sportovní a ležerní. Krátká sukně může vypadat ležerně s jednoduchým topem, ale zároveň klasické džínsy se svetříkem působí dobře. Je-li vaše první rande v restauraci nebo nějakém podobném podniku, zvol elegantnější styl, tedy večerní šaty.

Musíš se cítit pohodlně

Je dobré se ujistit, že oblečení, které máš na sobě vypovídá o tvé osobnosti. Pokud si na sebe vezmeš oblečení, které je pohodlné a cítíš se v něm dobře, budeš tak i na kluka působit. V druhém případě to může skončit fiaskem, protože nepohodlné oblečení, které se ti možná líbí, ale necítíš se v něm, na dobrém dojmu moc nepřidá. Není nutné se snažit za každou cenu udělat dobrý dojem – co se oblečení týče. Takže druhá zásada zní : hlavně pohodlně! Určitě nesmíš zapomenout, že oblečení či šaty, které si chceš vzít, ti musí padnout! Nejen že to prospěje tvým křivkám, ale ty sama nebudeš mít žádné obavy. Pamatuj, že nikdo nemůže vypadat dobře ve špatně padnoucích šatech.

Musíš to být ty!

Jestli si myslíš, že nakupování nových hadříků na tvé rande je super, měla by sis pamatovat, že nesmíš spěchat. Je určitě skvělé si pořídit něco nového a kluka v tom okouzlit, ale je nutné na to mít jak čas, tak prostředky. Akce last minute jsou možná výhodné, ale mohlo by dojít ke katastrofě. Nekupuj si nic, co ti padne jen od oka – je dobré si oblečení vždy odzkoušet, protože bys později mohla být zklamaná, že ti šaty nebo jiné kousky nesedí. Pečlivě se ujisti, že nové šaty ti padnou a není na nich nic, co by tvé rande mohlo pokazit.

Pohodlí je přednější

Další pravidlo zní, že v jednoduchostí je krása, a to především v situacích, kdy je nutné ukázat své pravé já. Nech na venek prostoupit svou krásu a nesmíš působit povrchně. V každém případě zapomeň na křiklavé a okázalé doplňky. Nos pohodlné boty, ve kterých se budeš cítit skvěle, zatímco se budete procházet.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.