Styl a móda

Jak se obléci v chladnějších dnech?

I když letošní zima rozhodně není tak mrazivá, je třeba přemýšlet o tom, jaký outfit zvolíme. Teploty se totiž velmi často drží okolo bodu mrazu a tak je teplé oblečení zkrátka nevyhnutelné.

Chcete-li vypadat elegantně, rozhodně doporučujeme dámské kabáty ke společenskému outfitu. Ty jsou vhodné třeba při cestě do zaměstnání, na poradu, nebo na důležitou obchodní schůzku. Jelikož se ale blíží i hlavní plesová sezona, neměli bychom zapomínat na to, že daný kabát se hodí i při cestě na tuto především ženami velmi oblíbenou událost. A jakou barvu kabátu zvolit? Chcete-li dodržet zásady společenské etikety, určitě by to měl být kabát tmavší, ideálně černý.

Co v případě volnočasového outfitu

Není to jenom práce a kulturní události. Je to také váš volný čas, ve kterém byste se měla umět správně obléknout. V takovém případě neváhejte a oblečte si svetr. Nic nezkazíte jak odvážnějšími střihy, tak i zajímavými barvami. Pokud bychom měli některé z nich doporučit, jedná se například o:

  • Čokoládovou
  • Barvu mustard
  • Grafitovou

Daný svetr potěší nejenom z praktického hlediska, kdy vás zahřeje. Najdete pro něho využití i později, v prvních jarních dnech. To už můžete odložit svrchní část oblečení, tedy bundu a dále chodit skutečně už jenom v samotném svetru.

Vaši krásu zvýrazní šperky

Na ty mnoho žen zapomíná, což je chyba. Už k samotnému oblečení se mohou hodit různé brože a další doplňky, ideálně z bižuterie. Pokud ale chcete podpořit i svou vlastní krásu, vsaďte na působivé šperky Oliver Weber. Naším tipem jsou například elegantní náušnice, stejně jako náramky či náhrdelníky, nebo velmi vkusně vypadající prsteny. To vše s jistotou nejenom kvalitního materiálového provedení, ale i s jistotou využití stylových kamenů. Co dnes dominuje? S ohledem na vzhled, ale i pořizovací náklady to jsou krystaly Swarovski.

 

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.