Styl a móda

Jak poznat originál Gucci pásek?

Luxusní zboží rozhodně nepatří mezi levné záležitosti a jistě nikdo nestojí o to, pořídit si padělek za několik tisíc korun. Padělají se ovšem stále více populární značky, a tak se stává doslova alchymií poznat, co je originál a co padělek. Pokud se například nyní chystáte pořídit si originální Gucci pásek, o kterém sníte již delší dobu, bylo by dobré vědět, jak poznáte originál od padělku.

Jak poznat originální Gucci pásek?

Vždy je samozřejmě složité důvěřovat buď kamennému obchodu či e-shopu bez toho, aniž byste o něm měli dostatek informací a byli si tak stoprocentně jisti, že bude pásek vydávaný za originál skutečně originálem. Existuje ovšem hned celá řada triků, která vám o zboží, které si chcete pořídit, prozradí mnohem více. Nemusíte tak mít nastudovány veškeré poslední kolekce všech světových značek proto, abyste nenaletěli podvodníkům.

Italská módní značka Gucci nabízí na trhu kromě úžasných designových kousků oblečení, také parfémy či kabelky, a to již od roku 1921. Díky své originalitě se tak tato značka stala doslova jedničkou na trhu a ve více než 270 originálních obchodech po světě, můžete produkty této značky zakoupit.

Ovšem rovněž Gucci patří mezi jednu z nejvíce padělaných značek vůbec. Pokud tedy nechcete naletět podvodníkům a pořídit si fake Gucci pásku, je vhodné si všímat veškerých detailů, a to například i loga G, které je s originálním logem nezaměnitelné.

Zaměřte se na pravý vzhled originálu

Před samotnou koupí Gucci pásku si velmi dobře projděte podobné produkty, které jsou originály. Podívejte se, jak vypadá logo Gucci, které na padělcích bývá často velmi zpitvořené.

Pozor na nekvalitní zpracování

Dalším signálem, který by vám měl napovědět, že máte tu čest s padělkem by měla být kvalita zpracování daného výrobku. U kabelek se zaměřujte zejména na čouhající stehy a také nitě. U pásku rovněž.

Varovné signály

Mezi varovné signály, které značí, že se jedná s největší pravděpodobností o padělek, patří skutečně maličkosti. Všímat byste si měli nejen váhy pásku, ale také materiálu, ze kterého je vyroben a veškerých dalších maličkostí, které se vám nezdají. Dávejte si také pozor na to, zda má opasek vnitřní cedulku, která se u padělků často vůbec nenachází. Tyto vnitřní i vnější cedulky bývají často z pevného papíru a popisek je často uveden typologií písma jako u samotného loga společnosti.

Na co si dávat pozor?

Většina spotřebitelů nakupuje luxusní značky právě na internetu, a to zejména z toho důvodu, že jsou cenově přijatelnější. V tomto případě si jen stěží přímo osaháte danou věc, jelikož fotka uvedená u zboží může často lhát. V tomto případě tak existuje jediná rada a to ta, že si svého internetového kupujícího skutečně dobře proklepnete a budete mu následně moci důvěřovat. Zaměřte se zejména na recenze obchodníka a spokojenost jeho zákazníků s daným zbožím.

Nikdy ovšem luxusní zboží nekupujte z druhé ruky či od lidí, kteří se vám ho snaží například prodat na tržnici s tím, že se jedná skutečně o originály za velmi příznivou cenu. Dávejte si rovněž pozor také při nakupování podobného zboží v různých obchodech, které nejsou primárními distributory těchto světových značek a mohou tak často prodávat rovněž neoriginální zboží.

Běžná cena Gucci pásku

Luxusní, a především originální Gucci pásek můžete nejen na internetu zakoupit od 1.000 Kč. Záleží samozřejmě na kolekci, ve které pásek vyšel či na jeho materiálu a také vzhledu. Gucci pásek ovšem může v některých případech stát klidně i pět a více tisíc korun. Aktuální kolekce se pohybuje kolem 8 až 10 tisíc korun. V Pařížské ulici v Praze můžete zakoupit ovšem i o poznání dražší kousky Gucci pásků, u kterých se rozhodně nemusíte obávat toho, že by se nejednalo o originální kousky. Sázkou na jistotu je pochopitelně také oficiální web značky, který doručuje také do České republiky.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.