Styl a móda

Jak obstála druhá krabička krásy v roce 2015?

Ani se to nezdá a už je druhý měsíc za námi! S ním je tu i druhé únorové balení krabičky krásy. I dnes jsem pro Vás připravila podrobný popis výrobků, který se v Ladyboxu nacházel. Pojďte se společně se mnou podívat, co jsem v krabičce objevila tentokrát. A už teď Vám můžu prozradit, že se mi tento boxík velmi zamlouvá!

Jak vypadala únorová krabička krásy?

Než se podíváme na konkrétní kosmetické výrobky, zhodnoťme to ostatní!
Krabička dorazila opět světle růžová vystlaná „harmoničkami“ takže žádné velké designové překvapení se bohužel nekonalo! Ale tak… zase tolik mi to nevadí. Občasná změna krabičky by ovšem neškodila! V krabičce byl opět i tentokrát přiložen typický úvodní dopis sladěn do červené barvičky a ještě další dva letáčky, jeden se týkal značky Dara bags a druhý sloužící jako slevový poukaz upozorňoval na značku Green Energy Organic. Ale myslím, že bylo už dost povídání! Jdeme hodnotit!

Ladybox
Pohled do krabičky a na přílohy.

HEAD&SHOULDERS TONIKUM THICK & STRONG 125 ml, plné balení

Za tento výrobek jsem velmi ráda, jelikož mi zrovna došla veškerá bezoplachová péče na vlasy. Tonikum by mělo posílit vlasy a dodat jim potřebnou hydrataci díky obsaženým vitamínům. Výrobek by se měl aplikovat každý den před stylingem vlasů a já jsem opravdu zvědavá, jak se tento přípravek předvede a jak dalece mé vlasy vyživí! Ano v této větvi jsem opravdu hodně náročná a přísná!

Ladybox
Tonikum od značky H&S je pro mě velkou novinkou. Bohužel Vám ale vůbec neumím říct, kde ho seženete a jak se zdá tak ani úvodní dopis tuto informaci nezahrnuje.

POSTQUAM KONTUROVACÍ TUŽKA COLOR TREND SOFT TOUCH LINE LIGHT PINK 4g, plné balení

Miluji konturky na rty! Mám ráda hlavně přirozené a spíše tmavší odstíny a tato tužka je bohužel spíše skvělejšího typu jedná se také o odstín LIGHT PINK… ale tak i na použití této světlounké a velice jemné růžové se těším. Nenápadnost je občas také potřeba.

Ladybox
Ani tentokrát Vám ovšem neposkytnu informace o ceně nebo prodeji výrobku, v dopise opět tyto údaje nejsou uvedeny.

ARTEGO KONDICIOÉR 25 ml, cestovní balení

I z tohoto malého balení kondicionéru mám poměrně velkou radost. Můžu říct, že velmi zajímavě voní. Vůně je taková jemná a něžná přesto velice příjemná a já se těším, až ho v brzké době vyzkouším!

Ladybox
Tento kondicionér mě velmi potěšil a na jeho použití se už moc těším! Informace o prodeji a ceně? Chybí!

OLAY KRÉM PROTI VRÁSKÁM 3 POINT TREATMENT CREAM 7 ml, testovací balení

Malé testovací balení krému od značky Olay daruji nejspíše mamince, protože já doufám, že na vrásky mám ještě trochu času. Tento krém by měl redukovat vrásky kolem očí, úst a na krku také by měl dodat pleti hydrataci a krásně vypnout ochablou a unavenou pleť. Tak uvidíme, jak dalece obnoví tento zázrak pružnost pleti.

Ladybox
Olay krém putoval k mamince. Za 50 ml tohoto krému zaplatíte 715 Kč.

ZPEVŇUJÍCÍ SÉRUM 3 POINT SUPER SERUM 7 ml, testovací balení

Kromě krému jsem v Ladyboxu našla také zpevňující sérum zmíněné značky Olay. Myslím, že i toto sérům doplňující výše uvedený krém poputuje k mamince, která ho snad ocení více než já. Nic méně k těmto testerům mám jednu zásadní výtku! Kdyby vzorečky používala nějaká starší paní, která špatně vidí, určitě by měla problém rozeznat, co je sérum a co krém!

Ladybox
I toto sérum jsem dala do sbírky mamince, cena je 760 Kč za 50 ml.

BEAUTY BIRD GEL NA CHODIDLA FLY HIGH 50 ml, testovací balení

Taky znáte ten pocit, když Vám hoří nohy, jste tak uchozená a unavené a nevíte jak si pomoci? Skvělým pomocníkem je dát nohy výše než hlavu (např. si je podložit polštářem) nicméně tento skvělý chladící gel také bude vhodným a osvěžujícím doplňkem pro unavená chodidla.

Ladybox
A cenu a radu, kde zakoupit tento chladivý gel Vám neuvedenu ani tentokrát… Jinak musím opravdu uznat, že krásně voní po mentolu a eukalyptu.

DARA BAGS PARFÉMOVANÁ VODA 1 ml, vzorek

Květinové vůně mám poměrně ráda a příliš se jim nebráním, ale vůně no. 4 je bohužel už i na mě trochu příliš. Vůně je to sice hezká a příjemná, ale na mě opravdu už moc! Proto tento vzoreček asi opět někomu daruji.

Ladybox
Proti květinovým vůním nic nemám, ale tohle je přímo květinová zahrada! Na mě trochu moc. Za 100 ml zaplatíte 1 499 Kč.

GREEN ENERGY ORGANICS LE RITUEL EXTRA DOUX, 3X3 ml, vzorky

Sada vyživujících vzorků se skládala z výživného odličovacího krému, ultra hydratačního pleťového krému a krému pro kontury očí a rtů pro pevnou a hebkou pleť. Krémy by měly vyhladit vrásky a zjemnit pokožku.

Ladybox
Tři vzorečky této kosmetiky, kterou koupíte od 560 Kč, jsou ve velice decentním provedení. V Ladyboxu se také objevil slevový poukaz na nákup této kosmetiky.

A jaké jsou celkové dojmy z krabičky?

Jak už jste asi poznali v recenzi, já jsem s touto krabičkou opravdu spokojená. Velkou radost mi udělalo tonikum na vlasy od H&S, které jsem si právě nyní poprvé stříkla na vlasy a musím uznat, že nádherně voní! Dále jsem velmi potěšená z cestovního balení kondicionéru Artego a chladícího gelu na chodidla značky Fly High. Krémy od Olay a voňavka Dara bags putovaly k mamince, takže je poměrně spokojená i ona. Jako výrobky, které mě vůbec neurazily, hodnotím tužku na kontury rtů a testovací balíček Green Energy Organics. A co na tuto krabičky krásy říkáte Vy? Které produkty Vás potěšily a které naopak zklamaly?

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.