Styl a móda

Jak funguje přírodní kosmetika ze Skandinávie?

Pod slovním spojením „Květ krásy a zdraví“ si nelze představit nic jiného, než přírodní kosmetiku ze skandinávské přírody nesoucí název Fleur de Santé. Jak jsem s ní spokojená?

Filozofií této značky je už přes více než 30 let přírodní péče. Fleur de Santé považuje krásu za osobní, zábavnou, přírodní a bezpečnou. Charakteristickými rysy této značky jsou respektování životního prostředí a sledování ekologických trendů.

Fleur de Santé – přírodní kosmetika.
zdroj: fleurdesante.com

Pokud tě pojetí této značky upoutalo, mám pro tebe připravenou dvojitou recenzi produktů Fleur de Santé a to bázi a bronzující pudr. Tato kosmetická firma se realizuje nejen v oblasti dekorativní kosmetiky, ale také ve sféře parfémů a v péči o pleť a tělo. Více informací a podrobný seznam nabízených produktů nalezneš na českých oficiálních stránkách.

Pudr se dá použít jako bronzer.

Bronzující pudr na tělo i tvář

Příchod zimy by neměl znamenat zavržení bronzerů, pudrů a tvářenek, ba naopak. I v tomto ročním období by se z nás neměly stávat mdlé bledule bez trochu zdravé barvy v obličeji. Fleur de Santé nabízí bronzující pudr, který je primárně určený pro zvýraznění opálené pokožky, jak na obličeji, tak na těle.

Maxi balení
Balení obsahuje 33 g bronzujícího pudru.

Pudru na 100 let

V zimě však nikdo nechce vypadat jak přepálené rajče ze solária, avšak jako bronzer tento pudr poslouží bravurně. Dovolila bych si říct, že je nevyčerpatelný, protože toto maxi balení obsahuje neuvěřitelných 33 g pudru, což i při každodenním používání vydrží neskutečně dlouho. Barva je lehounce hnědá se zlatým shimmerem, velmi přirozená a rozjasňující. Motiv slunce obsahuje větší konzistenci zlatých třpytek s velkou pigmentací. Cena 349 Kč mi přijde v poměru za množství zcela směšná a naprosto tento produkt vystihuje přísloví „Za málo peněz, hodně muziky“

Přirozená barva
Bronzer je velmi přirozený s rozjasňujícími třpytkami.

Podkladová báze pod make up

Tato báze slibuje redukci vrásek, rychlé vstřebávání, vyhlazení pleti a prodloužení výdrže líčení. Na začátek bych vyzdvihla dostatečné 30 ml balení, jenž je sice jednoduché, ale bytelné, tudíž v kosmetické taštičce při stlačení nevyteče, což je velké plus.

Báze pod make up
Báze vyhladí pleť a prodlouží trvanlivost líčení.

Konzistencí mi připomíná bázi ze Sephory, je mastnější, bez parfemace, řídká, ovšem svůj úkol, zjemnění pleti, splňuje na sto procent. Líčení opravdu vydrží téměř celý den, což je atribut, který je u bází nejdůležitější. Vyhlazení menších vrásek (např. kolem očí) mi nepřijde příliš viditelné, tudíž bych tuto bázi doporučovala spíše těm, kteří příliš takovými problémy netrpí. Cena versus kvalita je v tomto případě odpovídající. Bázi lze zakoupit za 399 Kč na oficiálním českém e-shopu. Máš také zkušenosti s touto značkou? Poděl se o ně s námi.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.