Styl a móda

Jak by měla vypadat vítězka titulu Miss Metalshop 2014?

Váháš s přihláškou do soutěže, ve které se rozhodne, kdo bude historicky první Česko-Slovenská metalová MISS? Podívej se společně se mnou do zákulisí celé soutěže prostřednictvím exkluzivního rozhovoru.

Měla by milovat metal

1) Jak se vůbec zrodil nápad hledat metalovou Miss?

Nebudeme předstírat, že nás k tomu vedlo hluboké duševní prozření a spousta hodin strávených týmovými brainstormingy. Ten nápad prostě přišel. A okamžitě se nám zalíbil. Jasně, v minulosti už určitě podobné snahy byly, šlo ale spíš o soutěže a nebyla v tom chuť sjednotit metalovou scénu na jednom místě. I my sice nabízíme pro nejlepší hodnotné ceny, podstata celé věci na tom ale rozhodně nestojí. Navíc si tak nějak zakládáme na tom, že náš obchod není jenom o prodávání zboží, ale snaží se metalistům nabídnout i spoustu dalších – snad příjemných – aktivit.

2) Jak by podle vás měla vypadat vítězka titulu? Rozhoduje počet kérek nebo snad bláznivější barva vlasů?

A to je na tom to nejlepší. My vlastně žádnou ucelenou představu, jak by metalová Miss měla vypadat, nemáme. Metal je zejména srdeční záležitost, a pokud jej necítíte v srdci, můžete vypadat, jak chcete. Vítězka titulu by tedy měla zejména milovat metal. Růžové vlasy a hromada tetování pro nás není žádný problém. Stejně tak to, co dnešní společnost považuje za konvenční vzhled.

3) Proč se do soutěže přihlásit a proč hlasovat?

Samozřejmě jde o titul samotné Miss Metalshop 2014, tedy královnu všech metalistek, a spoustu dalších cen. Do ankety se navíc může zapojit naprosto každá metalistka. Je nám jedno, jestli preferuje starou heavy metalovou školu nebo moderní kapely, jestlí má osmnáct nebo pětačtyřicet let – tato anketa oslavuje krásu metalistek a neklade si v tomto ohledu žádné limity. A proč hlasovat? Kdo by nechtěl svým hlasem podpořit hezkou holku?

4) Vnímáte z pozice největšího obchodu pro milovnice metalu rostoucí popularitu tvrdší muziky mezi ženami? V mém okolí se do metalu zamilovaly i kamarádky, které dříve poslouchaly popové slaďáky.

Je fakt, že zejména mladší metalové kapely lákají na svou muziku (a pochopitelně i vzhled) čím dál větší množství žen. Metal už dávno není mužskou výsadou a my jsme za to moc rádi, i proto jsme se vlastně rozhodli vzdát všem metalistkám hold a vyhlásit anketu, která je jim ušita na míru.

5) Nějaký vzkaz pro ženy, které zatím jen hledají odvahu přihlásit se?

Nemáte absolutně co ztratit a kdo nic nezkusí, nikdy nic nezíská :-).

Tři kroky ke slávě

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.