Styl a móda

Intošské kabelky podle světových knižních hitů

Považuješ se za intelektuálku nebo se ti aspoň líbí se tak oblíkat? Pak si určitě zamiluješ kabelky, které jakoby z oka vypadly některému z knižních bestsellerů.

Žánrově odlišné kabelky

Hledáš originální doplněk, jaký nebude mít nikdo v okolí, který upoutá a třeba prozradí i něco o tvojí osobnosti? Pak koukej na kolekci kabelek Novel handbags. Jak napovídá název, kabelky mají dost společného s literaturou – vlastně mají s ní společného spíše úplně všechno. Vypadají totiž jako věrné kopie knih, jenom mají navíc uši. Zároveň jsou ale samozřejmě plně funkční, takže s jejich pořízením získáš doplněk, na kterém budou moct všichni oči nechat.

Kabelky inspirované knihami jsou prostě famózní.
zdroj: blogspot.com

Kolekce nabízí omezený počet titulů, respektive motivů knih. Na druhou stranu jsou ale hodně žánrově rozdílné, takže vybrat by si měla většina zájemkyň. Je tu třeba známý Harry Potter od J.K.Rowlingové, dramatický román Jana Eyrová od Charlotte Bronteové, záhadný Sherlock Holmes Sira Arthura Conana Doyla, hororový Dracula Brama Stokera, romantický Rozum a cit Jane Austenové, ale třeba i Bible nebo spousta dalších. Vybírat můžeš podle toho, co je tvému srdci nejbližší nebo podle toho, jak bys chtěla, aby tě vnímalo okolí. Možná jako nebezpečnou upírku, možná jako nekonečnou romantičku – je to jen na tobě

Vybírat můžeš pohodlně na internetu a v průměru za 45 dolarů může být některý z kousků tvůj. Stejně tak si ale můžeš podobnou kabelku sama vyrobit třeba podle tohohle návodu.

Dalšní knižní bestsellery

Kabelka podle slavné knihy Harry Potter.
zdroj: bp.blogspot.com

Vnitřek kabelky Novel handbags
Uvnitř ti kabelka nabídne vše, co je pro ni běžné.
zdroj: etsystatic.com

Kabelka Jana Eyrova
Kabelka podle románu Jana Eyrová.
zdroj: bp.blogspot.com

Kabelka Malé ženy
Kabelka „Malé ženy“.
zdroj: etsystatic.com

Kabelka Bible
Jako kabelku můžeš nosit dokonce i Bibli.
zdroj: etsystatic.com

Kabelka Star Wars
S kabelkou Star Wars oslníš hlavně kluky.
zdroj: etsystatic.com

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.