Styl a móda

INSPIRACE: Outfit POSHme pro léto plné stylu a zajímavých trendů

Módní inspirace není nikdy dost, ale jakmile dojde na letní outfity, platí to dvojnásob. Jaké jsou aktuální trendy a co ti nesmí chybět v šatníku?

Vkusné léto na obzoru

Léto s sebou přináší zajímavou výzvu. V čem přežít teplé počasí a zároveň působit za každé situace svěže? Pokud se chceš cítit pohodlně a zároveň stále vypadat skvěle, mám zde pro tebe dávku módní inspirace. Společně s obchodem POSHme.cz, který milovnicím módy a čtenářkám Kámošky nemusím zdlouhavě představovat, jsem vybrala několik zajímavých tipů na sestavení outfitu. Pestrý mix si zamiluješ především tehdy, pokud máš ráda zajímavé detaily a kombinace barev podtrhující ženskou svůdnost.

Máš ve skříni letní halenku?

Nevím, kde se ten zlozvyk vzal, ale s příchodem hezkého počasí se horní část oděvu některých žen minimalizuje na tričko, případně jednobarevné tílko. Je to velká škoda, protože letní halenky mají rozhodně co nabídnout. Zapomeň na to, že by halenka byla pouze pro úřednice a seriózní situace, ba právě naopak! Hravé vzory a střihy budou létu dominovat.

DOLLY sukýnka je evergreen

Jak bych v outfitu, který má symbolizovat ženskou krásu tančící mezi slunečními paprsky, mohla vynechat DOLLY sukýnky! Modely jsou inspirovány světovými divami, pohádkovými postavami a baletem. Jedno je však jisté. DOLLYnky mají jedinečnou schopnost upoutat na sebe pozornost a stát se oblíbenou součástí šatníku ženy, která si vychutnává originalitu. A na léto se ani ty nemusíš být výraznějších barev.

Večírky i svatby

Hezké počasí je pochopitelně skvělou příležitostí pro pořádání společenských akcí pod širým nebem bez ohledu na to, zda-li se jedná o svatbu, nebo nějaký večírek. Jaký outfit si vybrat? Jednoznačně šaty značky Monnom boutique, které jsou prostě úchvatné. Neokoukané detaily a krásné barvy. Vyber si jeden z modelů, vem si ho na jednu ze zmíněných akcí a užívej si pocit výjimečnosti.

Krása pro nožky

Nepostradatelnou součástí outfitu jsou pochopitelně boty, které v létě krásně vyniknou. Mezi aktuální hity patří metalické lodičky a páskové sandálky na podpatku. Oba tyto trendy působí velmi elegantně, ale zároveň netouží sedět někde v koutě. Zkrátka nožkám zařídí pozornost a styl, který dokáže okolí ocenit.

Už víš, jak na letní outfit?

Všechny prezentované módní kousky najdeš v obchodě POSHme.cz. Nech se inspirovat a vsaď toto léto na unikátní outfity, které budeš milovat. Můžeš vypadat skvěle za každé situace bez ohledu na to, zda-li se jedná o procházku městem, romantické rande či svatbu nejlepší kamarádky.

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.