Styl a móda

INSPIRACE: Kabelky z nové Buddy Collection značky VUCH nesmíš přehlédnout

Krásná kabelka patří bez diskuze mezi důležité módní doplňky a radosti každé z nás. Nech se inspirovat čerstvými kousky z Buddy Collection značky Vuch.

„VUŠ“ je zjevením ve světě stylu

Při pohledu na nabídku komerčních značek, kterými nás módní řetězce zásobují ve velkém, je velmi snadné začít se nudit. Vždyť móda by měla mít nápad, měla by mít odvahu provokovat, měla by být nekompromisně originální. Pokud souhlasíš a toužíš objevit konečně něco zajímavého, udělá ti radost česká designová značka VUCH. Ta se zaměřuje na módní doplňky pro mladé dámy, které zaujme atraktivním vzhledem, neotřelými barvami i pečlivě promyšleným detaily. V nabídce najdeš hned několik kolekcí, přičemž ta poslední je nejen důkazem předchozích řádků, ale také přehlídkou opravdu stylových kabelek.

Kamarádka pro tvůj image

Nová Buddy Collection kombinuje elegantní vzhled s barvami, které mají jedinečnou schopnost oživit outfit a vykouzlit úsměv na rtech. Všechny modely mají aktuálně velmi trendy tvary a nezapomínají ani na praktičnost. V kolekci aktuálně najdeš tři modely, každý z nich ve třech různých a nápaditě pojmenovaných barvách.

Tvůj šatník a tebe samotnou tak může zdobit například kabelka do ruky Lycheen. Samozřejmostí je prostor na všechny nezbytnosti a bezpečné uzavírání na zip. Milým detailem je vnitří látka s puntíky.

Sympatická crossbody kabelka Tealin je ideální pro každodenní nošení do města a opět překvapuje praktickými kapsami. Díky těm vnitřním si snadno zorganizuješ i maličkosti. Kosmetiku, diář, mobil a další poklady budeš mít pod kontrolou. To vše s vědomím, že ti kabelka pekelně sluší!

V inspirativním výběru nesmí chybět výrazná Naomi. Umí být sexy, umí být šik a opět myslí na praktičnost. Nech se přesvědčit a neboj se ani výraznější barvy. Naopak se kabelka díky ní může stát středem pozornosti a skvělým oživením oděvu. Skvělá na rande a večírky.

Všechny výše zmíněné modely jsou k dispozici také v dalších odstínech. VUCH kabelky jsou navíc baleny v dárkovém balení, což dokonale vystihuje to, co pro nás ženy kabelky vlastně znamenají. Jsou to milé dárky a radosti, kterými se rády rozmazlujeme. Nebo se ještě v lepším případě necháváme rozmazlovat.

Když voláš po změně

Je skvělé být svědkem toho, jak česká značka myslí na milovnice módy, které preferují moderní design, ale zároveň stále potřebují praktickou kabelku pro různé situace. VUCH je cenově dostupná volba kladoucí důraz na kvalitní zpracování, a proto neváhej zjistit, co vše si pro tebe nejen pro tuto sezónu přichystala. Pokud miluješ módu, oblíbíš si i VUCH. Tím jsem si jistá.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.