Styl a móda

Ideální batoh na prázdniny

Škole odzvonilo a je tady čas pro zábavu a oddych. K tomu, abychom se mohli vydat vstříc letnímu dobrodružství, potřebujeme ale přece svoje věci! Kosmetika, nové kalhoty, cool trička a boty k sežrání, to všechno musí jít s námi. Samozřejmě, ve vkusném „in“ batohu. Batohy jsou různé, liší se funkcí, tvarem i barvou, takže každá z nás si přijde na své.

Pokud se nedokážete odpoutat od Facebooku a chcete být pořád k mání, vezměte si svůj „noťásek“ sebou. Batohy na notebook jsou ideální volbou pro všechny „online girls“ a taky skvělým módním doplňkem. Tečky, čárky, různé vzory, emo styl – je jenom na vás, co si přehodíte přes rameno.

Být „in“ znamená vypadat skvěle ale hlavně cítit se dobře. Jestli vás už bolí záda, pořiďte si klasický batoh. Vejde se do něj spousta věcí, nemusíte nosit milion tašek v rukou a navíc s hezkým batohem můžete zaujmout.

Pokud se chystáte s kamarády do přírody, mrkněte na sportovní batohy. Jsou skladné a prostorné. Při jejich výběru myslete i na méně příznivé počasí, je tedy dobré mrknout se na „vodní sloupec“, který batoh má.

Abyste zjistili, že je pro vás batoh skutečně ideální, nebojte se ho naplnit už v obchodě. Vyzkoušejte si ho na pár minut. U prázdného batohu se totiž vůbec nemusí projevit, že vám nesedí.

Co takhle zavzpomínat si na časy z prváku na základce? Školní aktovky, dnes více užívané tašky do školy, sice budou aktuální až od září, no přesto je dobré na ně myslet. Pokud máte mladšího sourozence, určitě se s ním běžte podívat na aktovky. Pohádkové postavy, nebo komiksoví hrdinové, speciální kapsy pro svačinku i tužky – prostě stará dobrá klasika!

Praktické a módně nadčasové, stačí si jenom vybrat. Batohy jsou opravdu skvělým způsobem uskladnění a přepravy věcí. Máte je stále u sebe, nepřekáží v rukou, nebolí z nich záda a navíc dokážou skvěle dokreslit image.

Víte už, co budete dělat v létě? Jestli ano, tak si nezapomeňte vzít svůj batoh! Kromě všech nezbytností se do něj totiž vejdou i suvenýry a nějaké ty nové hadříky 🙂

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.