Styl a móda

Hustší vlasy nemusí být jenom snem. Jak je získat?

Toužíte po tom, že budete mít dokonale husté vlasy? Pokud ano, přestaňte o tom jenom snít. Dnes existují postupy, pomocí kterých toho skutečně docílíte. Společně si je zmapujeme. Je na vás, který konkrétní si pro podporu své krásy vyberete.

Transplantace

První možnost, kterou musíme zmínit, je celkem u a rozhodně také unikátní metodu. Nastřelování neboli transplantace vlasů je unikátní postup, během kterého dochází k tomu, že jsou do pokožky hlavy skutečně implantovány vlasové štěpy a u nich se čeká na to, až se ujmou. Ve většině případů k tomu skutečně dojde, což se pozitivně podepíše právě na tom, že vaše vlasy budou hustší. A navíc dojde i k tomu, že budou růst i na místech, kde jste v minulosti měla problém s jejich padáním.

Podpora růstu

Druhá možnost je také celkem osvědčená a vyhledávaná. I proto, že není z hlediska financí, ani celkové náročnosti zase až tolik složitá, jako možnost předchozí. Máme na mysli to, že zajistíte efektivní růst vlasů. Jak na to? Vhodné jsou různé doplňky stravy, ale i přípravky, které můžeme označit za takzvané vlasové aktivátory. Pokud se podíváme na to, v čem jsou jedinečné, tak je to hlavně v tom, že opravdu výrazně podpoří to, aby se růst vlasů oproti normálu zrychlil. Pozitivní zprávou je také to, že existuje ještě jedna cesta, která je s možností podpory růstu spojena. Znamená, že můžete upravit svůj jídelníček a dostat tak do těla důležité látky, které k růstu vlasů také dopomohou. Do stravy se snažte zahrnout:

  • Ovoce a zeleninu
  • Bílé maso
  • Ryby

Zkuste i speciální spreje

Poslední možnost, na kterou se podíváme, je celkem zajímavá a rozhodně i inovativní. O co se jedná? Jde o zajímavé spreje, které se aplikují právě do oblasti vlasů. Jejich unikátem je to, že růst vlasů ani jejich kvalitu nijak nepodpoří. Jejich cílem je navodit optický dojem hustoty vlasů. Toto řešení se tedy používá hlavně ve chvíli, kdy se někam chystáte a jednoduše chcete mít dokonalý účes.

 

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.