Styl a móda

Hoďte se na Vánoce do gala s neotřelým vánočním nail artem!

Když se řekne vánoční nail art, první na mysl vytane kombinace zelené a červené a sněhuláci. Což samo o sobě není nijak špatné, ale když takové nehty zahlédnete denně minimálně desetkrát, je na pováženou, jestli máte takový nail art zvolit i pro sebe. Doporučujeme se místo toho vytrhnout ze stereotypu a zkusit něco nového!

Zelená je zakázaná, červená má time-out

Než se vůbec pustíme do tajů vánočního nail artu, je potřeba zmínit jeden důležitý tip. Následující nail arty doporučujeme vytvořit pomocí gel laků nebo UV gelů. Vzhledem k velkému množství uklízení, pečení a vaření, kterému jsou naše ruce v tomto období podrobeny, opravdu nepotřebujete najít v těstu na perníčky kousek odloupnutého laku na nehty. Když se vrátíme zpět k nail artu samotnému a barevným kombinacím, rozhodně je dobré se držet u barev, které na vás na první pohled nekřičí „Vánoce“. A pokud už musíte použít červenou a zelenou v kombinaci, zkuste zářivé barvy vyměnit za jejich tmavší alternativy.

Vyměňte sněhovou vločku za třpyt diamantů

Profesionálně namalované vločky na nehtech možná vypadají dobře, nicméně pravděpodobnost, že si je zvládnete udělat na obou rukách stejně symetrické a povedené, je poměrně malá. Místo toho raději vyměňte mravenčí práci za skvělou a možná elegantnější variantu – existují výborně vypadající glitrové UV gely nebo vyloženě malé zdobicí kamínky Krystal pixie od firmy Swarovski. Odvážnější si mohou takto udělat všechny nehty, ale víceméně na nehtech lépe vyniknou, pokud si tímto způsobem nazdobíte pouze jeden nebo dva nehty na jedné ruce.

Luxusní nehty na štědrovečerní večeři

Několikrát už tady zazněly výhrady k barvám, které byste měla použít. Na rozdíl od zelené a červené, zlatá a stříbrná barva pořád patří mezi ty, po kterých můžete bez obav kdykoli sáhnout. Budou vypadat o to famózněji, pokud je zkombinujete s dalšími barvami a vytvoříte například čím dál populárnější geometrické ombré. Kromě toho, že je tento nail art vysoce módní, není natolik extravagantní, abyste s ním nemohla usednout ke štědrovečerní večeři.

Ať už se rozhodnete využít našich tipů na neokoukané vánoční nail arty, pamatujte, že je nejdůležitější, abyste se při rozbalování dárků u stromečku cítila co nejlépe. A krásné nehty vám k tomu určitě alespoň trochu přispějí.

Štítky

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.