Styl a móda

Hodinky a hodiny: Jak vybrat designové a zároveň kvalitní?

V posledních letech je oblíbenost náramkových hodinek opravdu vysoká jak mezi muži, tak i mezi ženami. V dřívějších dobách je nosily pouze ženy, a to předně jako dekoraci rukou, nikoliv kvůli vědomí času. Tento fakt přetrval i do dnešní doby, kdy většina žen hledí hlavně na to, jak jim jejich hodinky sluší. Proto je třeba zkombinovat design s kvalitou.

Dámské hodinky

Je pravda, že ne každá žena se zrovna zajímá o technickou specifikaci svých hodinek. Proto byste měly vědět, že nejdůležitější je jejich strojek. Jedná se prakticky o srdce celých hodinek. Pokud nebude strojek kvalitní, nikdy nebudou vaše hodinky správně fungovat. Dámské hodinky Daniel Klein jsou opatřeny nejkvalitnějšími strojky, proto se na jejich fungování můžete kdykoli spolehnout. Navíc si můžete vybírat i z různobarevné škály. Populární barvou dámskych hodinek je dnes zlatá nebo růžová.

Barevnost hodinek

A to je právě velká výhoda. Můžete tak své hodinky přizpůsobit barevnosti svého oblečení a ostatních doplňků. Do kanceláře volte decentní barvy, jako jsou černá, šedá, béžová nebo zlatá. Na večerní posezení s přáteli se můžete trochu odvázat a vsadit na živější barvy, například červená nebo modrá. Na prestižní události můžete volit hodinky třeba s ozdobnými kamínky. Stejně tak je třeba hodinky zkombinovat i s barvou vaší pleti.

Hodiny do domácnosti

V každém interiéru by neměly chybět nástěnné hodiny. Je to nejenom praktický doplněk každé místnosti, ale také designová složka celé domácnosti. Do obývacího pokoje se hodí velké nástěnné hodiny, do kuchyně stačí malý ukazatel času. Nicméně i v dětském pokoji by neměly chybět dětské hodiny, díky nimž se děti jednodušeji naučí, jak poznávat čas. Jsou barevné a veselé, což se každému dítku samozřejmě líbí.

Jak volíte styl svých hodinek a hodin do domácnosti vy?

Zdroj obrázku: MS_studio / Shutterstock.com

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.