Styl a móda

Hledáš trendy tip na léto? Metalické tetování!

Jak se během léta skutečně blýsknout? Metalické tetování, které k nám přichází z USA, si zamiluješ! Jaké motivy tě inspirují?

Když se chceš blýsknout

Hezké počasí, hromada akcí pod širým nebem a prázdniny jsou ideální příležitostí k ozdobení těla nějakým zajímavým doplňkem. Ten by měl zaujmout na první pohled. Proč? Protože letní outfity jsou často velmi jednoduché, ostatně většina z nás si vystačí s kraťásky a topem, a proto je zapotřebí vsadit na odvážnější prvky. Jsou skvělým oživením a ve světle letních paprsků krásně vyniknou. Pokud přemýšlíš nad tím, jak vyjádřit vlastní vkus a jedinečnost, mám pro tebe opravdu trendy tip!

Není tetování jako tetování

Během několika posledních let se z tetování stala poměrně běžná věc a nějakou tu kérku je možné vidět na velkém množství lidí. To však nic nemění na tom, že se jedná o velké rozhodnutí a dost nákladnou záležitost. Naštěstí jsou tady způsoby, jak si tetování užívat i bez jehly a tak, jak jen chceš! Je čas vrátit se k metodě obtiskávání, která chytá druhý dech! Na módní scéně se totiž objevuje metalické tetování! Extrémně stylová záležitost ovládá Instagram, fashion blogy, svět celebrit a styly všech žen s cílem se během léta blýsknout. Metalické provedení vypadá na opálené pokožce opravdu krásně. Motivy se skvěle hodí k letním outfitům, mohou být elegantní, sexy i rafinované.

Kam se zlatým šípem?

Metalické tetování se hodí na prakticky libovolnou část těla, a to včetně prstů, krku a dalších míst, kam si tetování dávají pouze ty největší odvážlivci. Skutečnost, že obtiskávací metalické tetování nemáš na těle až do konce života je výhodou, která ti umožňuje experimentovat. Při správné aplikaci vydrží metalické tetování 5 až 7 dní. Vzít si ho můžeš na párty, festival či jen tak, radost ti může dělat každý den. Originální kombinace, ornamenty a motivy si zamiluješ.

Nevíš, jaké metalické tetování si vybrat? Nech se inspirovat kolekcemi, které si vybrala Annet Charitonová, topmodelka Nikol Švantnerová či Veronica Biasiol. Najdeš v nich skvělé motivy a tipy, kterými v létě okolí jednoznačně zaujmeš.

Největší výběr metalického tetování

Vůbec největší výběr metalického tetování u nás a na Slovensku přináší obchod PARTYGIRL.CZ, na jehož stránkách najdeš jak výše představené sety, tak hromadu dalších. To vše za skvělé ceny a přehledně rozřazeno do kategorií dle toho, jaký typ motivu zrovna hledáš. Metalické tetování je trendem a svěžím tipem pro léto, který by byla velká škoda přehlížet. Tak neváhej!

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.