Styl a móda

Hledáš stylové boty na léto? V kurzu jsou sandálky i baleríny!

Léto je tady a pokud nechceš nohy trápit v teniskách, zkus se podívat na to, co je nyní opravdu IN. Jaká obuv bude zdobit tvůj outfit tuto sezónu?

Pro takové to letní ťapání

Stejně jako je čas kozaček vymezený na zimu, léto je obdobím lehkých botek, ve kterých vyniknou tvoje nožky. Letos je v módě kreativita, což v podstatě znamená, že čím více jsou tvoje boty výrazné a originální, tím lépe. Když si v horku vezmeš jednoduché letní šaty, je potřeba, aby na tobě něco upoutalo pozornost. A tím něčím budou určitě boty. Prim hrají zajímavé detaily, jasné barvy, vysoké platformy a netradiční tvary. Nic z toho ale neznamená, že by ses neměla cítit pohodlně. Jednoduše zkus vsadit na modely pro léto 2015!

Pojď si k vodě hodit žabku

Je sice pravda, že jsme národ, který je schopen si do letní obuvi vzít i ponožky, ale ty se takovou představou nenech odradit. Žabky jsou neodmyslitelně spjaté s létem, takže se připrav – dojdi si na pedikúru a vyber si ty správné botky, ve kterých vynikne. Třeba gumové žabky s mašlí, které si můžeš vybrat v různých barvách.

Velmi atraktivní jsou také letní pantofle s tygrovanými vzory na páscích. Zkus vyzkoušet něco zajímavějšího, letošní sezóna si to vyžaduje.

Letní pantofle

Sandály i do společnosti

Že je léto ani v nejmenším neznamená, že bys měla zapomenout na večírky a párty. A na ty je potřeba přijít ve stylové obuvi. Na stránkách e-shopu Sboty.cz najdeš nejžhavější modely tohoto léta, takže záleží jen na tobě, co si nakonec vybereš. Budou to citrónově žluté letní sandálky s kytičkami, které budou ladit jak k bikinám, tak k večerním koktejlkám?

Letní sandálky

Nebo moderní černé sandály na vyšší platformě , díky kterým tvoje nohy budou vypadat naprosto dokonale?

Sandálky s platformou

Mezi TOP trendy patří květované vzory, a proto rozhodně nepřehlédni květinové sandálky na klínku.

Květinové sandálky na klínku

Baleríny nejen pro primabaleríny

Jelikož baleríny mají tvar daný, je opravdu těžké najít takové, které by upoutaly na první pohled. Vsadit bys proto měla především na netradiční barevné provedení. Vybírat můžeš jak z botek, které se hodí spíše pro decentní záležitosti, tak z IN botek pro toto léto. Přehlédnout bys tak určitě neměla například skvělé zlaté balerínky se spoustou kamínků

Zlaté balerínky

Pozornost zaujmou také velmi odvážné baleríny s potiskem komixového příběhu. Je opravdu z čeho vybírat.

Baleríny

Chceš být v létě IN?

Najít si ty pravé botky pro letošní léto může být snazší, než si myslíš. Na Sboty.cz můžeš vybírat do sytosti z pohodlí domova. Nemusíš chodit nikam ven a boty ti přijdou samy až na tvůj práh. Navíc, doprava je zdarma, tak proč této příležitosti nevyužít? Buď letos v létě IN s novými botkami!

26 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

  • Tak některé jsou nic moc, ale některé jsou šupovní. Je to takový specifický design, který není úplně pro každého.

   • TAk já teda nevím, ale myslím ci že co se týče Crocsů, tak si vybere úplně každý…mají tak rozmanitý sortimnet…Prostě boží.

    • Souhlasím…Crocsy jsou pecka a to nemluvím o tom, že na nej-ceny.cz ti přijdou do drzhého dne, a když nesedí? Tak ti jednoduše vrátí peníze, tomu říkám skvělé služby.

 • Já to řeknu asi takhle, nejraději mám
  “crosky” 😀 Jsou vzdušné, lehké a k vodě ideální!

  • Máte pravdu, jedny si chci právě
   pořídit! V srpnu jedeme k moři, tak ať mám v čem chodit
   k vodě. J

    • Přesně tak, chci si právě na náměstí obejít
     nějaké butiky a ťamany a něco podobného si tam pořídit.

     • Tak jestli vám můžu doporučit, v těchto obchodech bych to vůbec nekupovala.

     • Loni jsem si jedny takové od ťamíků koupila. Je to fajn, skvělé boty, nízká cena, ale vůbec žádná kvalita! Do měsíce jsem je měla potrhané a mohla jsem je vyhodit…

     • Opravdu? To jste mě teď docela
      zaskočila. A kde jinde je tedy mám koupit? Někde v supermarketu?

     • Spíše přímo ze specializované prodejny. Loni jsem si tam právě po této zkušenosti jedny koupila a až do teď je mám jako nové. A to jsem v nich chodila i přes rok, když se dalo.

     • Tak to by bylo asi lepší. Kde jste tedy vaše
      boty kupovala?

     • Tybláho to jsou ceny! Přece nekradu,
      tolik za blbé cukle nedám…

     • Říkala jste, že pojedete k moři? Uvědomte si, že mořská voda je agresivnější a aby jste potom od pláže nešla pěšky… nebo po dovolené boty vyhodila.

     • No, to máte pravdu, ale přece nedám 1 000
      kč za boty…

     • Jsou tam teďkom některé i ve slevě 🙂 A věřte mi, že se vám to vyplatí pokud si koupíte jedny a budete je mít na několik let, než si od ťamanů kupovat boty za 300 kč a budete je mít na jednu dovolenou.

     • No, to máte asi pravdu. V tom s váma
      souhlasím. Ještě si to ale nechám projít hlavou, peněz není na rozdávání.

     • Tak s agresivitu mořské vody musím potvrdit, teď jsem vrátila z Řecka a totálně se mi rozpadly žabky 😀

     • A navíc ty ceny už taky nejsou, co bvaly. Pěkně podrahly a některé věci už mají za stejnou cenu jako normální obchody ve slevě.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.