Styl a móda

Galavečer finále Miss Face 2014 se rychle blíží

Již tutot sobotu 4. října se od 20:00 koná v Clarion Congress Hotelu Praha finále v pořadí pátého ročníku soutěže krásy Miss Face. Na co se můžeš těšit?

Nejen krásné tváře, ale i dobré skutky

Hned v několika disciplínách se utká deset krásných dívek, kterým se podařilo přes castingy po celé ČR a pražské semifinále probojovat až na finálové molo. Jak již bývá u Miss Face tradicí, vybraná částka ze vstupného a darů poputuje na charitu. Miss Face stejně jako v minulém roce s Českou neonatologickou společností, která se stará o předčasně narozené děti.

O jaké tituly se bojuje?

Z finále vzejdou celkem čtyři vítězky, které si odnesou titul Miss Face 2014, 1. vícemiss Miss Face 2014, 2. vícemiss Miss Face 2014 a Miss Face Internet 2014. Titul Miss Face Internet volí veřejnost hlasováním na webových stránkách soutěže. Ostatní tituly volí porota, která bude mít v letošním ročníku hvězdné složení: Eliška Bučková, Tereza Fajksová, Aneta Vignerová, Lucie Křížková-Váchová, Petr Vojnar, Thomas Kruchina, Inna Puhajková, Martin Gardavský, Lucie Kovandová, Iveta Vítová, Zorka a Míra Hejdovi,Taťána Makarenko, Miss Face 2013 Šárka Karnetová a zástupci partnerů soutěže.

O zábavu bude postaráno

Celým programem provede Jitka Válková a Jakub Kohák. Vystoupí Martina Pártlová, finalisté X factoru Ricco & Claudia, Eliška Bučková a mistryně ČR v pole dance Lucie Šimková.

Vstupné ve výši 199 Kč k zakoupení hodinu před začátkem finále v místě konání. Celý výtěžek putuje na podporu neonatologie.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.