Styl a móda

FASHION TIP: Peněženka od světového návrháře? Stylová sázka na jistotu!

Třebaže nosíme peněženku prakticky neustále u sebe, často zapomínáme na to, že i ona je módním doplňkem, kterým se prezentujeme ve společnosti. Jak vybrat stylový a zároveň praktický model? Podívej se na náš módní tip!

Blýská se na lepší časy?

Jako někdo, kdo se snaží sledovat nejen světové módní trendy, ale také situaci v českých ulicích, jsem si uvědomila jednu velmi důležitou věci. Mnoho českých žen se chce oblékat opravdu stylově. Nechybí jim vkus ani přehled, ale přesto přehlíží podstatné maličkosti a neumí správně vybírat doplňky. Dříve to byly zcela typicky kabelky. Trvalo několik let, než se situace změnila a ženy místo nákupních tašek opravdu začaly nosit elegantní kabelky, do kterých se nebály zainvestovat. A nyní? Nyní jsou to bez diskuze peněženky! Další módní doplněk, který stále ještě čeká na objevení. Když vidím, jak mladá slečna vytahuje peníze z roztrhané kasírky, jen kroutím hlavou. Vždyť dámské peněženky mohou být krásné, praktické a v nejlepším případě podtrhují důmyslnost našich outfitů. Podívejte se společně se mnou na peněženky známých značek, které vám ostudu rozhodně neudělají.

Extravagance italského návrháře

Luxus k doplňkům patří a mnohé z nás často překvapí, že kvůli němu není nutné vykrádat banku. Důkazem jsou dámské peněženky Versace Jeans. Jejich úchvatný design a kvalitní zpracování z nich dělají žhavý tip při výběru nové peněženky. Versace je ostatně světová módní ikona s nevyčerpatelnou fantazií. Rukopis značky je na peněženkách vidět a dobrou zprávou zůstává, že ani velmi elegantní modely nezapomínají na množství praktických přihrádek, třeba na kreditní a slevové karty.
Versace

Hádej, co letí? Guess!

Americká oděvní společnost má u nás v ČR velmi dobré jméno. Odvážná elegance a někdy až okázalý styl dokáže dokonale oživit celý look. To stejné platí pro dámské peněženky Guess. Někdy velmi extravagantní s výrazném logem, jindy něžné a velmi romantické. Značka má mnoho tváří a v široké nabídce pěněženek si vybere každá stylová žena. Osobně se mi velmi líbí modely s jemnou texturou ve světlých odstínech.

Moderní styl z Paříže

Nepříliš známá (alespoň u nás), ale doopravdy pokroková značka vyrábějící krásné peněženky. O kom je řeč? O společnosti SISLEY, jejíž historie sahá do Paříže roku 1968. Dámské peněženky SISLEY přináší v aktuální kolekci čerstvý přístup a nezaměnitelný vzhled vhodný pro každodenní nošení.

Peněženka, která vždy zaujme

Celý výběr zajímavých peněženek uzavřu opravdovým kandidátem na ideální doplněk. Dámské peněženky Benetton ztvárňují dokonalé spojení italské elegance a moderního přístupu k módním doplňkům. Nemluvě o tom, že značka Benetton se vždy mohla chlubit skvělou kvalitou a její oblečení je vyhledávané i mezi celebritami.

Už víš, jakou si vybereš?

Nezapomínej na důležitost doplňků a zapřemýšlej nad tím, zda-li by zrovna tvoje peněženka nezasloužila nahradit. Všechny výše představené modely nabízí internetový obchod Grandstyl.cz, který se specializuje nejen na peněženky, ale také na prodej značkových hodinek, šperků a dalších módních doplňků. Tak neváhej a do další sezóny vyraž již s novou peněženkou.

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Ty Guess(ky) jsou moc hezké, ale od té doby, co to začali naši šikmoocí spoluobčané a nejen oni, falšovat a dovážet, to opravdu nemůžu. Každá třetí ženská vybavena padělkem odkudsi, raději ani nechci vědět odkud (šátky, peněženky, kabelky). Už mi to vadí. A hlavně mi vadí, že takové lidi nikdo netrestá.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.