Styl a móda

Falešný piercing

Ráda by sis nechala udělat nějaký piercing, ale měla bys kvůli tomu problémy v práci? Ve škole? U rodičů? Nebo se bojíš případné jizvy? Možná se prostě bojíš jehel – takových lidí jsou mraky. Pak jsou pro Tebe ideálním řešením tak zvané falešné nebo fake piercingy.

Vůbec nezáleží na tom, jaký piercing bys chtěla mít. Výběr je opravdu velký. Tyto šperky jsou omyvatelné, a tak je i jejich údržba velice snadná.

I takhle parádně může vypadat fake roztahovák do ucha.

Falešný piercing v jazyku

Jazyk je jedno z míst, které může po propíchnutí hodně natéct. Třeba po něm toužíš, ale bojíš se, že si zničíš zuby. Zkus si tedy pořídit falešný piercing do jazyka, a uvidíš, jak moc si s ním budeš hrát. Třeba se přesvědčíš o tom, že s ním o zuby nebudeš nijak zavazet a nakonec si ho necháš propíchnout.

Jazyk může po propíchnutí hodně nepříjemně natéci a nepomůže ani ledování.

Nasazuje se tak, že si vezmeš kuličku mezi zuby a vysaješ z ní vzduch a tím se Ti na jazyk přisaje. Určitě ji ale doporučuji sundávat před spaním a před jídlem, abys ji náhodou omylem nevdechla nebo nespolkla.

Falešný piercing ve rtu

Jazyk není jediným místem, které může po propíchnutí pěkně natéct. Týká se to v podstatě všech piercingů v ústech. Vybrat si můžeš mezi dvěma druhy a to buď labret nebo kroužek. Labret ve rtu drží díky drobný magnetům, které zajišťují, aby Ti neupadl. U kroužků jsou varianty dvě-buď kroužek, který má malou část vysouvací, tu musíš zmáčknout a nasadit na ret. Nebo si můžeš vybrat neúplný kroužek, který nasadíš na ret a lehce zmáčkneš, aby ji ho neztratila.

Falešný piercing nosu

No, nebudu lhát – nos je celkem citlivým místem pro piercing. Ne, fakt Tě nechci nijak strašit, ale pro mě to byl jeden ze dvou nejbolestivějších piercingů. Možná proto si ho nechceš nechat zatím píchnout? Možná je to kvůli tomu, že piercing v nose už tak snadno neschováš a chceš zjistit, jak by reagovalo okolí, spolužáci, nebo rodiče. Zkus si koupit falešný piercing do nosu a zjistíš to J

Ano, piercing do nosu může opravdu ne zrovna málo bolet. I když se to dá vydržet, možná je pro Tebe zatím lepší volbou falešný piercing.

K sehnání jsou třeba kroužky, a ty jsou vlastně stejné, jako ty do rtu. To znamená buď kroužek, který je neúplný. Ten se na nos nasadí a lehce zmáčkne tak, abys ho neztratila. Nebo kroužek, který má drobnou část vysouvací – tu zmáčkneš, nasadíš na nos, zmáčknutá část zase vyjede a piercing v nose je na světě J Případně si kup falešný labret, který drží na maličkých magnetech, ale na nos si ho raději sundávej, abys ho náhodou nevdechla.

Falešný piercing ucha

Hojení takového piercingu chrupavky se může sakra protáhnout. Já sama jsem si ji nechala propíchnout minimálně pětkrát, a ani jednou mi ten piercing nevydržel. I tady se nabízí super řešení ve formě falešných piercingů. Do ucha můžeš použít v podstatě všechny typy šperků, které jsem vyjmenovala. Každý z nich se Ti povede někam umístit, takže možností je opravdu nepřeberné množství. Nemluvě o tom, že se šperky vyrábí ve spoustě různých barevných kombinací a tvarů, takže se nemůže stát, že by sis nevybrala J

Abych je alespoň vyjmenovala, jsou to falešné labretky, které drží na magnetek. Nebo množství různých kroužků.

Falešné plugy nebo roztahováky

A dostáváme se k tomu, co je podle mě nejzajímavější a asi nejpoužitelnější. Proč nejpoužitelnější? Protože si myslím, že po správně provedeném piercingu Ti zůstane jen drobná jizvička. Pokud si ho tedy nevytrhneš. Ale pokud si roztáhneš uši do větších rozměrů, tak už se nikdy nesrovnají. Měla jsem v obou uších náušnice o průměru dvou centimetrů, a ty dírky už se úplně nestáhly. Teď tam mám okolo jednoho centimetru.

Drobné jizvičky po piercingu samozřejmě zůstanou. I když – najdou se tací, kteří nemají ani tu drobou jizvičku J

A falešných šperků do uší je podstatně víc, než piercingů. Občas je dokonce problém si vybrat a tak bych se ani nedivila, kdyby sis jich koupila víc a střídala je.

Existují falešné plugy, které protáhneš klasickou dírkou v uchu, ale na oko to vypadá, jako bys tam měla náušnici třeba o průměru jednoho centimetru. Další jsou falešné roztahováky. Ty se vyrábí v obrovském množství barevných kombinací, materiálů a tvarů. Ty fungují stejně, jako plugy-stačí je provléknout klasickou dírkou v uchu. K sehnání jsou ale plugy i roztahováky takové, které drží pomocí malých magnetků.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.