Styl a móda

Elegantní dámské šaty

V posledních letech se zvýšila poptávka po elegantních šatech padnoucího střihu ušité zkušenou švadlenou. Mnoho žen hledá šaty, které by jejich postavu podtrhly, zkrášlily během běžného pracovního dne a zároveň vyžadují, aby mohly šaty využít i pro slavnostní či pracovní příležitosti.

První kolekce značky Veraal Collection obsahuje elegantní šaty, které jsou navrženy tak, aby tyto potřeby naplnily. Svými čistými liniemi, jednoduchým nadčasovým střihem lichotí ženské postavě a některé barevné varianty dokonce opticky zeštíhlují.

O značce

Veraal Collection je mladá značka. Výroba probíhá v České republice v dílně s letitou tradicí. Jejich modely jsou vhodné nejen pro zaměstnané ženy či studentky, ale také pro zaneprázdněné maminky, které se chtějí cítit fajn a vypadat stylově. Značka je určena pro všechny ženy milující módu. Tuto začínající, českou značku můžete zhlédnout na webu Veraal Collection, kde naleznete jejich módní kolekce. Zajímavou informací je, že tato značka pro nafocení modelů vytvořila spolupráci s jednou ze svých vlastních zákaznic. Modely tedy nejsou foceny na profesionální modelce, o to větší však mají kouzlo. Devízou Veraal Collection je prvotřídní kvalita modelů. Šaty jsou výborně zpracované, a to i z rubové strany.

Elegantní dámské šaty z kolekce Veraal Collection

Elegantní dámské šaty z kolekce Veraal Collection

Modely a materiály

Na návrzích se podílí celý tým e-shopu. Ostatní detaily pak ladí profesionálové přímo při výrobě. Značka se v budoucnu plánuje zaměřit i na výrobu oblečení na zakázku, což jistě ocení mnoho žen. Elegantní a nadčasové modely jsou vhodné pro široké spektrum příležitostí. Od každodenního nošení do práce až po oslavy. Použité materiály jsou vysoce komfortní. Vše je příjemné na dotyk. U modelů se kombinují materiály, jako je bavlna, viskóza a polyester.

Elegantní dámské šaty z kolekce Veraal Collection

Šaty

První kolekce této značky obsahuje dámské elegantní šaty, které lze využít jako společenské šaty, business dámské šaty, ale i pro volný čas. V nabídce jsou šaty s rukávy i bez rukávů, lze je tedy využít pro roční období, které právě kraluje. Délka zasahuje od kratších modelů do půli stehen až k variantám ke kolenům. Čisté linie lichotí siluetě a působí nadčasově. Spektrum zahrnuje klasické barvy, jako je černá, bílá, béžová, ale pro odvážné je zde i červená, modrá či varianty s potiskem a různými motivy. Černé krajkové varianty jsou velmi sexy. Pro ženy, které chtějí zeštíhlit siluetu, jsou vhodné šaty s kontrastními vsadkami po bocích, jež sofistikovaně zúží postavu. Šaty Veraal Collection můžete vybrat jako potěšení k narozeninám, svátku, jako vánoční dárek či jen tak pro radost!

Elegantní dámské šaty z kolekce Veraal Collection

Elegantní dámské šaty z kolekce Veraal Collection

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.