Styl a móda

Dostupnost briliantových šperků je stále vyšší. Učarují také vás?

Možná jste si dosud mohli myslet, že brilianty slouží pouze ke zvláštním příležitostem a nejsou vůbec cenově dostupné. S ohledem na aktuální nabídku těchto šperků na internetu však můžete mít také brilianty na každodenní nošení. A nejedná se vůbec o nějaké podezřelé nabídky, na internetu dnes běžně nabízí šperky řada zavedených klenotnictví. Internetový prodej bývá vždycky levnější, tak můžete ušetřit také při nákupu drahých kamenů. Cenová relace už potom záleží na ochotě vaší investice do drahého šperku.

Láska stvrzená briliantem

Samotná cena briliantových šperků je samozřejmě dána různými faktory. Zejména to však je velikost kamenů či kolik je jich osazeno na samotném šperku. Někdy ale mohou mít brilianty cenu takovou, která je nevyčíslitelná. A teď to myslíme zejména pro vás samotné. Stále více lidí totiž volí brilianty pro ten nejvýznamnější den v životě, tedy pro svatbu. Můžete zvolit opravdu překrásné briliantové prsteny, jejichž cena ani nemusí být ve statisících. Rozhodně se však vyplatí do takového prstenu vložit více peněz nejen na důkaz vaší lásky, ale protože zároveň může být určitou formou investice. Můžete to tak brát rovněž jako investici do nově vznikajícího vztahu.

Šperky pro každý den

Už v úvodu jsme zmiňovali, že brilianty ale můžete nosit klidně i pro všední příležitosti. Nemusí to tedy být nutně zásnubní prsten, který si pořídíte jako jediný briliantový šperk. Briliantové šperky samozřejmě můžete zakoupit v celé řadě dalších provedení. Mezi velmi oblíbené patří například:

  • Briliantové náušnice
  • Briliantové náramky
  • Briliantové přívěsky a náhrdelníky

Také u těchto typů šperků lze volit z poměrně široké cenové relace. Je samozřejmé, že například zdobením bohatší náhrdelník, který se hodí třeba na společnou večeři s partnerem do lepší restaurace, bude dražší, ale pro každodenní nošení můžete zvolit zase třeba levnější a jednodušší přívěsek.

Štítky

2 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

  • Briliantové šperky učarují snad každou ženu. Nevěřím, že by některá nebyla dojatá, když by od svého partnera dostala prstýnek s briliantem. My jsme si s manželem vybrali snubní prsteny, které na sobě mají malé brilianty z https://www.zlatnickydum.cz/cs/vyrobky/kategorie/snubni-prsteny/1 a jsou nádherné. Sice byly trochu dražší, ale já jsem chtěla krásné prsteny a rozhodně jsem na nich tak nechtěla šetřit.

  • Brilianty a jiné drahé kameny mě osobně moc nelákají jako šperk, ale spíše jako investice a možnost docela dobrého výdělku. Touto problematikou se zabývám již nějakou dobu.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.