Styl a móda

Dětské hodinky s GPS zajistí hlídání při odpoledních hrách

Přijdou ze školy domů a chtějí s ostatními na hřiště, které je třeba i několik bloků od vašeho bytu. Samozřejmě je pustíte, v tom žádný problém není. Ale vždycky budete mít trochu strach, protože vám nějakou dobu nebudou na očích. A přihodit se jim může vlastně cokoliv, třeba jen malý úraz a jak si pak přivolají pomoc? Stačí mít na ruce důmyslné zařízení, díky němuž budou v bezpečí nejen při hrách venku, ale i při cestě do školy. Řeč je tentokrát o speciálních hodinkách…

Působí nenápadně, ale ukrývají propracovaný mechanismus

V čem vlastně tkví kouzlo dětských hodinek s GPS? Důvodů je hned několik, kromě toho, že je děti vlastně ani nebudou cítit na ruce a učitelé je nemohou na rozdíl od mobilu zabavit, disponují pár skutečně zajímavými funkcemi. Jedním stisknutím tlačítka totiž lze přivolat pomoc, v případě potřeby je možný i krátký telefonát nebo pořízení fotografie. A v neposlední řadě, myslí se i na praktičnost. Večer na cestu domů dětem posvítí LED dioda a hodinky jsou díky svému provedení voděodolné, nebude jim tedy vadit ani krátká přeháňka. Kromě toho, děti se už nemohou vymlouvat, že mobil měly v kapse nebo někde dole v batohu a neslyšely zvonění.

Ukážou přesně, kde vaše dítě zrovna je

Dětské GPS hodinky mohou mít mnoho podob, na výběr jsou zajímavá barevná provedení, nositele rozhodně zaujme i malý dotykový displej – budou si zkrátka připadat jako v nějakém špionážním snímku. Dovedou zaznamenávat nejen historii pohybu, ale díky GPS budou sledovat, kde se zrovna vaše ratolest v danou chvíli pohybuje. Budete mít maximální přehled i bez toho, abyste dětem museli volat nebo se dokonce vydat na hřiště nebo ke kamarádovi, u nějž mají být. Ovládání těchto hodinek zvládnou hravě i předškolní děti, ba co víc – tohle zařízení je bude skutečně hodně bavit!

Další zajímavou elektroniku naleznete na eshopu cel-tec.cz.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.