Styl a móda

Designové a originální předsevzetí? Sedací vaky si zamiluje celá rodina!

Jak na zútulnění bydlení? Jsou zde moderní, designové a v neposlední řadě opravdu pohodlné sedací vaky, které si zamilujete.

Společník pro moderní odpočinek

Nový rok je skvělou příležitostí k oživení interiéru a celkovému zútulnění vašeho bydlení. Nový obraz? Nebo snad přestavění nábytku na jiné místo? Co takhle raději spojit něco opravdu moderního s užitečným? Skvělým a pro mnohé stále neobjeveným tipem jsou sedací vaky! Zaujmou na první pohled, jsou hravé a rozhodně patří k výbavě, kterou si již po chvilce používání zamiluje celá rodina. Není se čemu divit, stačí se posadit do sedacího vaku SuperModel a ihned pochopíte. Pochopitelně můžete zvolit vzorovaný potah, ale pokud chcete vak umístit například do obýváku, doporučujeme vybírat mezi luxusními potahy. Vak je dostatečně velký pro dospělou osobu a poskytuje místo pro opření hlavy i rukou. Je tak ideální například pro čtení zajímavé knihy.

Chcete-li se přeci jen více natáhnout a vak používat třeba i na zahradě, zaměřte se na sedací vak Kanoe. Záda si odpočinou a vy si vychutnáte pořádný relax.

Vůbec nejoblíbenějším modelem sedacího vaku je multifunkční Sofa. Extrémně pohodlný vak, ve kterém se usadí klidně i dvojice.

Sofa

Velká radost pro ty nejmenší

Sedací vaky si zamilují také děti. Velmi zajímavou skrýší je vak Obludöö. Sympatická příšerka je k dostání v různých barvách, ale v tomto případě bude určitě nejlepší, pokud si barvu vybere přímo ten, kdo si s vakem užije nejvíce legrace. Je to skvělá a velmi odolná hračka.

Opravdu velmi zajímavým doplňkem dětského pokoje je textilní hračka 3k. Chcete rozvíjet kreativitu vašeho dítěte? Tato hračka může být hrací deskou, domečkem, tajnou skrýší i úložným prostorem pro všechny další hračky. Snadno se přenáší a najde využití jak v interiéru, tak také v exteriéru. Kreativní značka Tuli právě díky tomuto produktu získala prestižní mezinárodní ocenění Red Dot Award 2013.

Chcete originální sedací vak?

Všechny výše představené sedací vaky má na svědomí značka Tuli, která je vyrábí a designuje od roku 2006. Spolehnout se můžete na nejlepší dostupné materiály. Tuli vaky jsou navíc antialergické a pohodlí je u nich vždy na prvním místě. Určitě nepřehlédněte novoroční výprodej, kde na vás čekají atraktivní slevy.

Výprodej

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.