Styl a móda

Dekorativní kosmetika pod drobnohledem! Co ti nesmí chybět ve výbavě pro tento rok?

Kosmetika a líčení je vášeň, které je zapotřebí obětovat minimálně čas. Trendy se mění rychle a na trhu jsou neustále nějaké revoluční produkty. Pojď společně se mnou nějaký ten čas ušetřit! Přináším tipy na ty nejzajímavější novinky, které by byla škoda přehlédnout.

Řasy jako panenka

Asi by bylo zbytečné vysvětlovat, že husté a dlouhé řasy patří k povinné výbavě každé krásky již několik posledních let. Určitě je však důležité zmínit, že slepené řasy a tzv. pavoučí nožičky jsou nejčastějším prohřeškem žen, které se velkým množstvím všelijakých řasenek snaží dohnat to, co jim příroda nenadělila. Dokonce ani umělé řasy nejsou zárukou hezkého looku. Na jedné straně zde totiž máme výrazné oči a natočené řasy, na straně druhé zase touhu po určité přirozenosti a jednoduchosti. Kde je tedy zakopaný pes? Ve kvalitní řasence, které tě nenechá na holičkách! Mezi takové patří velmi oblíbené řasenka Best se speciálním kartáčkem eliptického tvaru. Pootáčením kartáčku při nanášení řasenky docílíš toho, že řasy budou krásně rozčesané.

Řasenka Best

Vizážistky varují

Nejen známá blogerka Dominika Myslivcová varuje před nevhodným tvarem obočí. Minulý rok jsme zde měli období hustého obočí ála Cary Delevingne, letos však z řad světových vizážistech opět zní, že nad precizní úpravu, kompaktní barvu a dokonalý tvar není. Pokud je pro tebe obočí pomyslným trnem v patě a s jeho úpravou se při líčení vždy trápíš, je na čase investovat do kvalitní tužky na obočí od MOJE. Optimální tvrdost a pigmentace tužky ti pomůže dokreslit ideální tvar. Uzávěr navíc zdobí vychytávka v podobě speciálního kartáčku, který slouží ke konečné úpravě.

Tužka na obočí

Brusinku pro moji pusinku

Během dne dostávají naše rty pořádně zabrat. Většina mužů se shoduje na tom, že právě rty jsou jedna z částí, kterých si na ženském obličeji všímají úplně nejvíc. O důvod víc, proč tak o rty pravidelně pečovat. Vhodným společníkem v boji za krásné rty je balzám obsahující přírodní extrakty, olej a vosk. Můžeš ho používat po celý rok a užívat si jeho výborné hydratační a ochranné účinky. Je vhodný také pro regeneraci a není divu, že právě tento balzám od MOJE oceňuje asociace vizážistů a stylistů ČR.

Brusinku pro mojí pusinku

3D mezi žhavými trendy

Exkurzi do světa dekorativní kosmetiky si dovolím uzavřít opravdu úžasnou záležitostí! Moje sbírka laků je na zápis do Guinnessovy knihy rekordů, a proto mě laky na nehty s 3D efektem rozhodně nenechávají chladnou. Ozdobný lak obsahuje matné konfety, výsledkem je elegantní a velmi efektní 3D iluze. Vybírat můžeš z řady atraktivních odstínů, ale za mě boduje určitě níže zobrazený, který na černém podkladovém laku Best č. 1 připomíná vesmírnou galaxii!

Lak na nehty 3D efekt

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Ahojky, já jsme se rozhodla, že si nechám prodloužit rasy a trošku upravit obočí.

    Rozhodla jsem se vyzkoušet kosmetiku REVITALASH 🙂 .

    Kamarádka tuto kosmetiku používá a je opravdu viditelný výsledek. Tak jsem se rozhodla a jdu do toho 🙂

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.